Pozajmljeni igrači Vojvodine i proteklog vikenda nastupali su za svoje timove.

Osim Milana Vidakova, koji nije nastupao za Mladost GAT zbog pauze u Mocart Bet Super ligi Srbije, ostali su uglavnom igrali za svoje timove.

Posebno se izdvojio štoper Stefan Radić koji je ponovo predvodio odbranu Sinđelića koja je od početka primila samo dva gola.

Loznica: Matvej Martinkevič, Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice izgubili su na svom terenu od ekipe Rada rezultatom 2:5 u 10. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Ivanović je u igru ušao u 59. minutu, dok je Matvej Martinkevič ostao na klupi za rezerve.

Loznica je sada pretposlednja na tabeli sa 10 bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Nemanja Toroman, Nikola Pavlica, Darko Zuvić i Miloš Popović

Fudbaleri Kabela pobedili su u gostima ekipu Dinama 1945 rezultatom 2:1 u sedmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Za pobednički tim nastupali su Nemanja Toroman, Dragan Kokanović, Miloš Popović, Nikola Pavlica, dok u sastavu nije bilo Branislava Milanova i Darka Zuvića.

Kabel je sada osmi na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

Sinđelić: Stefan Radić

Fudbaleri Sinđelića remizirali su u gostima sa ekipom Zvezdare rezultatom 0:0 u sedmom kolu Srpske lige, grupa Beograd.

Ponovo se izdvojio Vošin štoper Stefan Radić, koji je opet odigrao 90 minuta i pomogao ekipi da sačuva mrežu Sinđelića, koji je od početka sezone primio samo dva gola.

Sinđelić je treći na tabeli sa 14 bodova, dva manje od lidera Torlaka.

FAP: Nikola Mirić

Fudbaleri FAP-a pobedili su u gostima ekipu Sloge iz Kraljeva rezultatom 1:0 u sedmom kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Nakon odrađene suspenzije, Nikola Mirić se vratio u tim i odigrao je poslednjih 20 minuta za FAP.

FAP je sada treći na tabeli sa 14 bodova.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri omladinskog tima Sampdorije (U-19) izgubili su u gostima od Atalante rezultatom 2:1 u petom kolu Primavere.

Mihailo Ivanović je u igru ušao u 87. minutu i nije uspeo da pomogne Sampdoriji da izbegne poraza.

Sampdorija je 10. na tabeli sa šest bodova.