Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш: Стефан Вукић; Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Радничког из Ниша победили су екипу Вождовца резултатом 2:1 у 29. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је ушао у игру на полувремену и постигао гол већ у 47. минуту, док је Филип Антонијевић остао на клупи за резервне играче.

Раднички је сада 10. са 32 бода, док је Вождовац 13. са 30.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ победили су гостима екипу Текстилца резултатом 2:1 у 29. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Стрелац првог гола за Младост ГАТ био је Драган Кокановић у 48. минуту.

Осим Кокановића који је одиграо цео меч, стартери је био и Лука Дробњак (до 67. минута), са клупе је ушао Милош Поповић (од 46. минута), а на клупи је остао Лукијан Абаџија, Никола Павлица није био у саставу.

Младост ГАТ је сада 14. са 31 бодом.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су као домаћини од ужичке Слободе резултатом 0:4 у 29. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Лука Сердар је ушао у игру у 64. минуту, док је Ранко Пушкић остао на клупи за резерве.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице изгубили су као домаћини од Инђије резултатом 1:2 у 29. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Тороман и Урош Јаковљевић су остали на клупи за резервне играче.

Раднички је сада осми са 41 бодом.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве ремизирали су у гостима са екипом Графичара резултатом 2:2 у 29. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је остао на клупи за резерве.

Мачва је сада шеста са 41 освојеним бодом.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела ремизирали су са екипом Јединства као домаћини резултатом 0:0 у 21. колу Српске лиге Војводина.

У тиму Кабела стартер је био Андреј Пиваш (до 86. минута), са клупе је ушао Урош Пауновић (од 75. минута), док су на клупи остали Вања Апостоловски и Ђорђе Ђурић.

Кабел је сада седми са 30 освојених бодова.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца изгубили су у гостима од ОФК Бачке резултатом 3:0 у 21. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута за поражени тим.

Омладинац је сада осми са 30 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле изгубили су у гостима од екипе Фамаликаа резултатом 3:2 у 28. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је играо до 69. минута.

Визела је сада 17. на табели са 21 бодом.