Tokom proteklog vikenda pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš: Stefan Vukić; Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su ekipu Voždovca rezultatom 2:1 u 29. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Stefan Vukić je ušao u igru na poluvremenu i postigao gol već u 47. minutu, dok je Filip Antonijević ostao na klupi za rezervne igrače.

Radnički je sada 10. sa 32 boda, dok je Voždovac 13. sa 30.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak

Fudbaleri Mladosti GAT pobedili su gostima ekipu Tekstilca rezultatom 2:1 u 29. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Strelac prvog gola za Mladost GAT bio je Dragan Kokanović u 48. minutu.

Osim Kokanovića koji je odigrao ceo meč, starteri je bio i Luka Drobnjak (do 67. minuta), sa klupe je ušao Miloš Popović (od 46. minuta), a na klupi je ostao Lukijan Abadžija, Nikola Pavlica nije bio u sastavu.

Mladost GAT je sada 14. sa 31 bodom.

RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 izgubili su kao domaćini od užičke Slobode rezultatom 0:4 u 29. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Luka Serdar je ušao u igru u 64. minutu, dok je Ranko Puškić ostao na klupi za rezerve.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice izgubili su kao domaćini od Inđije rezultatom 1:2 u 29. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman i Uroš Jakovljević su ostali na klupi za rezervne igrače.

Radnički je sada osmi sa 41 bodom.

Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Mačve remizirali su u gostima sa ekipom Grafičara rezultatom 2:2 u 29. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matija Gočmanac je ostao na klupi za rezerve.

Mačva je sada šesta sa 41 osvojenim bodom.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela remizirali su sa ekipom Jedinstva kao domaćini rezultatom 0:0 u 21. kolu Srpske lige Vojvodina.

U timu Kabela starter je bio Andrej Pivaš (do 86. minuta), sa klupe je ušao Uroš Paunović (od 75. minuta), dok su na klupi ostali Vanja Apostolovski i Đorđe Đurić.

Kabel je sada sedmi sa 30 osvojenih bodova.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca izgubili su u gostima od OFK Bačke rezultatom 3:0 u 21. kolu Srpske lige Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio 90 minuta za poraženi tim.

Omladinac je sada osmi sa 30 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele izgubili su u gostima od ekipe Famalikaa rezultatom 3:2 u 28. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je igrao do 69. minuta.

Vizela je sada 17. na tabeli sa 21 bodom.