Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

Овај викенд обележили су Никола Павлица, стрелац у победи Кабела над Радничким 1912 и Матвеј Мартинкевич који је постигао почасни погодак у поразу Лознице од Новог Сада 1912.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Младости из Лучана резултатом 1:1 у 15. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков није био у саставу домаће екипе, која је сада 15. на табели са 10 освојених бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице изгубили су на свом стадиону од екипе Новог Сада 1921 резултатом 1:4 у 14. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је играо до 56. минута, а од 56. Матвеј Мартинкевич који је и постигао једини погодак за Лозницу.

Лозница је сада 14. на табели са 14 освојених бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Радничког 1912 резултатом 2:0 у десетом колу Српске лиге, група Војводина.

Први погодак за Кабел постигао је Вошин Никола Павлица, који је на терену провео 67. минута.

Немања Тороман је поново био на голу, а осим њега стартери су били Бранислав Миланов, Драган Кокановић и Милош Поповић, док је Дарко Зувић остао на клупи за резерве.

Кабел је сада четвртопласирана екипа са 17 освојених бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића ремизирали су као домаћини са екипом Прве искре резултатом 1:1 у десетом колу Српске лиге, група Београд.

Стефан Радић је поново одиграо цео меч за екипу Синђелића, који је сада четврти на атбели са 16 бодова.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а ремизирали су као домаћини са екипом Смедерева резултатом 1:1 у десетом колу Српске лиге, група Запад.

Никола Мирић је одиграо друго полувреме за ФАП, који је сада трећи на табели са 18 бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) ремизирали су са екипом Каљарија резултатом 1:1 у осмом колу Примавере.

Михаило Ивановић је на терену провео 65 минута.

Сампдродија је сада 13. на табели са седам освојених бодова.