Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викенда током којег су поготке постигла чак тројица играча „старе даме“.

Милан Видаков је погодио у победи Младости над Мачвом, Вукашин Богдановић је постигао водећи погодак за ОФК Бачку у ремију са Тимоком, док је Матвеј Мартинкевич био стрелац у поразу Кабела од Јавор Матиса.

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Фудбалери Младости победили су као домаћини екипу Мачве резултатом 2:0 у 15. колу Прве лиге Србије.

Водећи погодак за Младост био је Вошин Милан Видаков, који је  терен напустио у финишу утакмице, док у саставу није било Стефана Дражића.

Младост је сада друга на табели са 30 бодова, шест мање од Инђије, која има и меч више.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела изгубили су на свом стадиону од екипе Јавор Матиса резултатом 1:2 у 15. колу Прве лиге Србије.

Стрелац јединог гола за Кабел био је позајмљени играч из Војводине Матвеј Мартинкевич у 31. минуту, а он је уједно одиграо и цео меч за домаћи тим. Од осталих Вошиних играча, играли су још Никола Павлица (до 87. минута) и Алекса Радмиловић (од 70. минута), док у саставу нису били Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић и Димитрије Пиргић.

Кабел остао последњепласирана екипа на табели Прве лиге са седам освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке ремизирали су у гостима са екипом Тимока резултатом 2:2 у 15. колу Прве лиге Србије.

Стрелац водећег поготка за тим из Бачке Паланке био је Вошин Вукашин Богдановић у четвртом минуту, а на терену је играо до 74. Вељко Богдановић је одиграо цео меч.

Након 15 одиграних кола ОФК Бачка заузима 15. позицију на табели са 17 освојених бодова.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери ОФК Бечеја победили су као домаћини екипу Динама резултатом 2:1 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.

Позајмљени играч из Војводине Вељко Јеленковић одиграо је цео меч за домаћи тим.

Бечеј је остао лидер на табели са 29 бодова.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца ремизирали су у гостима са ОФК Кикиндом резултатом 1:1 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.

Позајмљени играч из Војводине Марко Луковић одиграо је 70 минута за екипу Текстилца.

Текстилац је сада четврти на табели са 23 бода.

Борац (Шајкаш): Милан Видаковић, Давид Пантић

Фудбалери Борца из Шајкаша ремизирали су са зрењанинским Радничким резултатом 1:1 у 12. колу 12. колу Српске лиге, група Војводина.

У саставу Борца није било Милана Видаковића и Давида Пантића.

Борац је сада седми на табели са 20 освојених бодова.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства из Руменке победили су као домаћини екипу Цемента резултатом 1:0 у 12. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо 80 минута за тим из Руменке.

Јединство је сада 11. на табели са 14 бодова.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ победио је као домаћин екипу Спартакуса резултатом 6:1, а Немања Ивановић није био у саставу победнички екипе Печи МФЦ је седми на табели са 21 освојеним бодом.