Током протеклог викенда и закључно са понедељком позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић

Фудбалери Радничког ремизирали су у гостима са екипом Железничара резултатом 1:1 у 32. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је одиграо 90 минута за гостујући тим.

Раднички је сада 11. на табели са 37 освојених бодова.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су као домаћини са екипом Спартака резултатом 0:0 у 32. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је играо до 83. минута за домаћи тим.

Вождовац је сада 13. на табели са 34 освојена бода.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Колубаре резултатом 1:1 у 32. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

За екипу Младости стартери су били Лука Дробњак, Драган Кокановић (до 76. минута), Никола Павлица је ушао са клупе (од 76. минута), као и Милош Поповић (од 76. минута), док је резерва остао Лукијан Абаџија.

Младост ГАТ је сада 14. на табели са 36 освојених бодова.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 ремизирали су са екипом Металца резултатом 1:1 у 32. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић је бранио цео меч за домаћи тим, док је Лука Сердар остао на клупи.

РФК Нови Сад 1921 је сада 15. на табели са 24 освојена бода.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић; Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице победили су екипу Мачве резултатом 1:0 у 32. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Тороман је бранио цео меч за победнички тим, као и Матија Гочманац за гостујући.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада шести са 45 освојених бодова, колико има и седмопласирана Мачва.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу ОФК Кикинде резултатом 3:0 у 25. колу Српске лиге Војводина.

У тиму Кабела стартери су били Ђорђе Ђурић и Андреј Пиваш (до 66. минута), Вања Апостоловски је остао на клупи, док Урош Пауновић није био у саставу.

Кабел је сада четврти са 39 бодова.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца изгубили су као домаћини од Борца из Шајкаша резултатом 1:2 у 25. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута за поражени тим.

Омладинац је сада осми на табели са 35 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су на свом терену са екипом Рио Авеа резултатом 1:1 у 31. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је пропустио утакмицу због повреде.

Визела је последњепласирани тим на табели са 22 освојена бода.