Tokom proteklog vikenda i zaključno sa ponedeljkom pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš – Stefan Vukić

Fudbaleri Radničkog remizirali su u gostima sa ekipom Železničara rezultatom 1:1 u 32. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Stefan Vukić je odigrao 90 minuta za gostujući tim.

Radnički je sada 11. na tabeli sa 37 osvojenih bodova.

Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca remizirali su kao domaćini sa ekipom Spartaka rezultatom 0:0 u 32. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević je igrao do 83. minuta za domaći tim.

Voždovac je sada 13. na tabeli sa 34 osvojena boda.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su kao domaćini sa ekipom Kolubare rezultatom 1:1 u 32. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Za ekipu Mladosti starteri su bili Luka Drobnjak, Dragan Kokanović (do 76. minuta), Nikola Pavlica je ušao sa klupe (od 76. minuta), kao i Miloš Popović (od 76. minuta), dok je rezerva ostao Lukijan Abadžija.

Mladost GAT je sada 14. na tabeli sa 36 osvojenih bodova.

RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 remizirali su sa ekipom Metalca rezultatom 1:1 u 32. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Ranko Puškić je branio ceo meč za domaći tim, dok je Luka Serdar ostao na klupi.

RFK Novi Sad 1921 je sada 15. na tabeli sa 24 osvojena boda.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević; Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice pobedili su ekipu Mačve rezultatom 1:0 u 32. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman je branio ceo meč za pobednički tim, kao i Matija Gočmanac za gostujući.

Uroš Jakovljević nije bio u sastavu Radničkog.

Radnički je sada šesti sa 45 osvojenih bodova, koliko ima i sedmoplasirana Mačva.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela pobedili su kao domaćini ekipu OFK Kikinde rezultatom 3:0 u 25. kolu Srpske lige Vojvodina.

U timu Kabela starteri su bili Đorđe Đurić i Andrej Pivaš (do 66. minuta), Vanja Apostolovski je ostao na klupi, dok Uroš Paunović nije bio u sastavu.

Kabel je sada četvrti sa 39 bodova.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca izgubili su kao domaćini od Borca iz Šajkaša rezultatom 1:2 u 25. kolu Srpske lige Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio 90 minuta za poraženi tim.

Omladinac je sada osmi na tabeli sa 35 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele remizirali su na svom terenu sa ekipom Rio Avea rezultatom 1:1 u 31. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je propustio utakmicu zbog povrede.

Vizela je poslednjeplasirani tim na tabeli sa 22 osvojena boda.