Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Овај викенд обележио је Милан Видаков, најбољи стрелац Прве лиге Србије, који је постигао погодак за Младост ГАТ у победи над Радничким из Сремске Митровице. Овим тријумфом, Младост је по први пут у историји обезбедила пласман у Супер лигу Србије.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела ремизирали су са екипом Будућности резултатом 1:1 у 35. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Матеја Стојановић, Алекса Радмиловић (до 46. минута), Драган Кокановић (до 90. минута), Стефан Радић, Никола Мирић (до 90. минута), Давид Пантић (од 90. минута), док у саставу нису били Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман и Никола Павлица.

Кабел је последњепласирана екипа на табели са 13 освојених бодова.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости победили су у гостима екипу Радничког резултатом 3:1 у 35. колу Прве лиге Србије.

Милан Видаков је постигао водећи погодак за Младост ГАТ у четвртом минуту, а на полувремену је напустио игру.

Младост је овим тријумфом оверила пласман у Супер лигу Србије са 72 бода, шест више од другопласираног Јавор Матиса.

Видаков је остао усамљен на врху листе стрелаца са 18 погодака, четири више од Павла Ивеље, голгетера Јавора.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су као домаћини од Мачве резултатом 0:1 у 35. колу Прве лиге Србије.

Немања Тороман је бранио за поражени тим 90 минута, Вукашин Богдановић је у игру ушао на полувремену, а Марко Луковић у 70. минуту. Вељко Богдановић није улазио у игру.

ОФК Бачка сада је 14. на табели са 39 бодова.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од сомборског Радничког резултатом 2:1 у 27. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је одиграо 90 минута и био је асистент за једини погодак Хајдука.

Хајдук је сада 13. на табели са 30 освојених бодова.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента победили су као домаћини екипу Јединства из Руменке резултатом 1:0 у 27. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос није улазио у игру за екипу Цемента, која је 14. са 28 бодова.