Članovi FK Vojvodina na pozajmicama imali su polovičan uspeh ovog vikenda.

U prvoj ligi Srbije, sedmorica „kabelovaca“ upisala su poraz, dok je Vidakov postigao pobedonosni pogodak za Mladost protiv Budućnosti. Vukašin i Veljko Bogdanović su sa Bačkom izgubili od Rada.

U Srpskoj ligi Vojvodine pobede su slavili Milan Vidaković, Danilo Pantić (Borac Šajkaš) i Marko Luković (Tekstilac), a Jelenkovićev Bečej je izgubio od Vršca. Aleksa Batos je slavio pobedu nad Veternikom u dresu Jedinstva iz Rumenke u Vojvođanskoj ligi.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela izgubili su na gostovanju od ekipe Timoka rezultatom 2:0. U revodima Kabela, od pozajmljenih igrača iz Vojvodine igrali su – Nikola Mirić, Luka Kljajić, Aleksa Radmilović, Dimitrije Pirgić (do 67. minuta), Matvej Martinkevič i Nikola Pavlica. Nije igrao samo Luka Đurović.

Posle sedam odigranih kola, Kabel sa dva osvojena boda zauzima poslednje mesto na tabeli Prve lige Srbije.

Mladost: Milan Vidakov, Pavle Dražić

Fudbaleri Mladosti pobedili su kao domaćini ekipu Budućnosti rezultatom 1:0. Jedini pogodak na meču postigao je Vošin igrač na pozajmici u ovom klubu – Milan Vidakov u 59. minutu. U timu nije bilo Pavla Dražića.

Mladost je lider na tabeli Prve lige Srbije sa 17 osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su na svom stadionu od ekipe Rada rezultatom 0:1. Vukašin Bogdanović je igrao do 61. minuta, dok je Veljko nije nastupio na ovom meču.

OFK Bačka je 12. na tabeli Prve lige Srbije sa sedam osvojenih bodova.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri Bečeja izgubili su na svom stadionu od ekipe Vršca rezultatom 1:2 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Za poraženi tim ceo meč odigrao je pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković.

Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, Danilo Pantić

Fudbaleri Borca iz Šajkaša pobedili su kao domaćini ekipu Omladinca rezultatom 1:0.

Vošini igrači Milan Vidaković i Danilo Pantić nisu bili u sastavu pobedničke ekipe zbog povreda.

Ekipa Borca nakon šest odigranih kola, deli drugo mesto na tabeli Srpske lige Vojvodine sa 13 osvojenih bodova.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca pobedili su kao gosti ekipu Tise rezultatom 3:1 u šestom kolu Srpske lige Vojvodine.

Marko Luković je odigrao 65 minuta za pobednički tim. Ekipa Tekstilca nakon šest odigranih kola ima 10 bodova i zauzima šestu poziciju na tabeli Srpske lige Vojvodine.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva pobedili su u Rumenci ekipu Veternika rezultatom 3:0 u šestom kolu Vojvođanske lige jug.

Aleksa Batos je ponovo odigrao ceo meč za pobednički tim. Nakon šest odigranih kola, ekipa Jedinstva ima osam bodova i zauzima 11. mesto na tabeli Vojvođanske lige jug.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC slavio je u Kupu Mađarske nad Bonihadom rezultatom 1:0. Vošin igrač Nemanja Ivanović je bio u sastavu pobedničke ekipe.