Nakon zimske pauze, članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Takmičenje je nastavljeno u Prvoj ligi Srbije, u kojoj Vošini članovi nastupaju za Kabel, OFK Bačku i Mladost GAT, dok predstojećeg vikenda, 5. marta počinje i prolećni deo u Srpskoj ligi Vojvodina i Vojvođanskoj ligi, u kojoj će nastupati Nemanja Ivanović (Hajduk 1912 Kula) i Aleksa Batos (Cement Beočin).

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su od ekipe Timoka 1919 na svom stadionu rezultatom 0:3 u 22. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela ovog proleća na pozajmici igraće čak 10 igrača Vojvodine, a protiv Timoka meč su počeli – Matvej Martinkevič (do 82. minuta), Stefan Radić, Nikola Pavlica (do 58. minuta), Nikola Mirić, Dragan Kokanović i Veljko Jelenković, a sa klupe su ušli Aleksa Radmilović (od 70. minuta) i David Pantić (od 82. minuta). U igru nisu ulazili Nemanja Čeman i Mateja Stojanović.

Kabel je ovim porazom ostao poslednjeplasirana ekipa na tabeli sa devet osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri Bačke remizirali su u gostima sa ekipom Rada rezultatom 1:1 u 22. kolu Prve Lige Srbije.

U timu iz Bačke Palanke od ovog proleća na pozajmici Vukašinu i Veljku Bogdanoviću iz Voše su se pridružili Marko Luković i Nemanja Toroman.

Vukašin Bogdanović je u igru ušao u 68. minutu, dok ostali nisu nastupili na ovom meču.

OFK Bačka je sada na 11. mestu sa 28 osvojenih bodova.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladost GAT remizirali su u gostima sa ekipom Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 1:1 u 22. kolu Prve lige Srbije.

Svoj golgeterski niz od jesenas nastavio je Milan Vidakov, koji je postigao jedini pogodak za Mladost GAT. Ujedno, Vidakov je ostao lider na listi strelaca Prve lige sa 10 golova.

Mladost je ostala druga na tabeli sa 42 boda, devet manje od lidera Inđije.