Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda koji je obeležio Milan Vidakov.

On je postigao dva pogotka u pobedi Mladosti nad Kabelom rezultatom 4:0 u devetom kolu Prve lige Srbije. OFK Bačka je remizirala sa Inđijom 0:0, igrao je Vukašin Bogdanović, Veljko je presedeo na klupi. Veljko Jelenković (Bečej) i Marko Luković (Tekstilac) odigrali su po 90 minuta u pobedama svojih timova u Srpskoj ligi, grupa Vojvodina.

Aleksa Batos je i dalje standardan u Jedinstvu iz Rumenke, dok se David Pantić oporavio od povrede i zaigrao je za Borac iz Šajkaša.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić; Mladost: Milan Vidakov, Pavle Dražić

Ovo kolo obeležio je susret gradskih rivala Mladosti i Kabela, odnosno prvoplasirane i poslednjeplasirane ekipe u Prvoj ligi Srbije. Mladost je slavila rezultatom 4:0, a dvostruki strelac bio je Vošin igrač na pozajmici Milan Vidakov. On je pogodio u 47. i 59. minutu, dok su po gol dali Vido Marković i Danilo Sekulić. Vidakov je napustio teren u 60. minutu nakon što je postigao drugi gol, dok Pavle Dražić nije nastupio na ovom meču.

Od Vošinih članova u ekipi Kabela na terenu su se našli Nikola Mirić, Aleksa Radmilović (do 46. minuta), Matvej Martinkevič (od 80. minuta), Nikola Pavlica (od 60. minuta), Luka Đurović (od 75. minuta), dok Luka Kljajić i Dimitrije Pirgić nisu nastupili na ovom meču.

Mladost je sada na deobi prvog mesta sa 20 bodova, dok je Kabel ostao poslednjeplasirani sa dva.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke remizirali su sa ekipom Inđije rezultatom 0:0 u devetom kolu Prve lige Srbije. U timu iz Bačke Palanke Vukašin Bogdanović je igrao do 58. minuta, dok Veljko Bogdanović nije ulazio u igru.

OFK Bačka je sada 13. sa osam osvojenih bodova.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri Bečeja pobedili su u gostima ekipu Kikinde rezultatom 4:0 u sedmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

I ovaj put ceo meč odigrao je pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković. Bečej je posle sedam odigranih kola lider  na tabeli sa 16 osvojenih bodova.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca pobedili su ekipu Dinama na domaćem terenu rezultatom 2:1 u sedmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

I u timu Tekstilca Marko Luković je odigrao celu utakmicu za pobednički tim. Ekipa Tekstilca je sada peta na tabeli Srpske lige, grupa Vojvodina sa 13 osvojenih bodova.

Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, David Pantić

Fudbaleri Borca iz Šajkaša izgubili su u Rumu od ekipe 1. maj rezultatom 1:0.

Od Vošinih igrača, David Pantić je odigrao 45 minuta, dok je Milan Vidaković i dalje van stroja zbog povrede.

Borac iz Šajkaša je šesti na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva izgubili su na gostovanju od Indeksa rezultatom 3:0. Aleksa Batos je odigrao 90 minuta za poraženi tim.

Tim iz Rumenke je 11. na tabeli sa osam osvojenih bodova u Vojvođanskoj ligi jug.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC izgubio je na svom stadionu od Siofoka rezultatom 0:1, a Nemanja Ivanović nije bio u sastavu.

Peči MFC je sada 14. na tabeli sa devet osvojenih bodova na tabeli druge lige Mađarske.