Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викенда који су обележили Милан Видаков и Марко Луковић.

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Фудбалери Младости победили су као домаћини екипу Графичара резултатом 2:0 у 16. колу Прве лиге Србије.

Вошин играч на позајмици Милан Видаков наставио је свој голгетерски низ, пошто је у 27. минуту поставио коначних 2:0. Стефан Дражић је остао на клупи за резерве.

Младост је остала друга на табели са шест бодова мање од лидера Инђије, која има и меч више.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела изгубили су на свом стадиону од Инђије резултатом 0:3 у 16. колу Прве лиге Србије.

Од Вошиних играча у тиму Кабела наступали су Никола Павлица (цео меч), Матвеј Мартинкевич (до 88. минута), Никола Мирић (до 46. минута), док су на клупи остали Алекса Радмиловић, Димитрије Пиргић, а у саставу нису били Лука Ђуровић и Лука Кљајић.

Кабел је остао последњепласирани тим на табели са седам освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке ремизирали су у гостима са екипом Имт-а резултатом 1:1 у 16. колу Прве лиге Србије.

У саставу Бачке Вељко Богдановић је играо до 74. минута, док је Вукашин Богдановић на терену провео 84 минута.

ОФК Бачка је сада 13. са 18 освојених бодова.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери Бечеја ремизирали су у Руму са екипом 1. Маја резултатом 0:0 у 13. колу Српске лиге, група Војводина.

Вошин члан у екипи Бечеја Вељко Јеленковић није наступао на овом мечу због жутих картона.

ОФК Бечеј је остао лидер на табели са 30 бодова.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца победили су екипу Хајдука резултатом 5:1 у 13. колу Српске лиге, група Војводина.

Вошин играч на позајмици у Текстилцу Марко Луковић уписао је асистенцију.

Текстилац је сада четврти на табели са 26 освојених бодова, четири мање од лидера Бечеја.

Борац (Шајкаш): Милан Видаковић, Давид Пантић

Милан Видаковић и Данило Пантић више нису чланови Борца. Вратили су се у Војводину и остаће у клубу до зимског прелазног рока.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства изгубили су у гостима од екипе Младости из Бачког Јарка резултатом 3:1 у 13. колу Војвођанске лиге, групе Југ.

Алекса Батос одиграо је цео меч за поражени тим.

Екипа Јединства сада је 11. на табели са 14 освојених бодова.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ ремизирао је као гост са екипом Бекешчабе резултатом 1:1, а Немања Ивановић није био у саставу победнички екипе Печи МФЦ је осми на табели са 22 освојена бода.