Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Своју голгетерску серију наставио је Милан Видаков који је предводио Младост у победи над Радом у гостима. Видаков је први стрелац Прве лиге Србије са 13 датих погодака.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су на свом терену од екипе Железничара резултатом 0:1 у 26. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Никола Мирић, Стефан Радић (до 60. минута), Драган Кокановић, Матвеј Мартинкевич (до 86. минута), Алекса Радмиловић (до 86. минута), док су ван строја остали Немања Чеман, Матеја Стојановић, Никола Павлица и Давид Пантић.

Кабел је остао последњепласирана екипа на табели са девет освојених бодова.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости победили су у гостима екипу Рада резултатом 2:0 у 26. колу Прве лиге Србије.

Милан Видаков је наставио свој голгетерски низ, пошто је у 47. минуту поставио коначних 2:0, а изашао је у самом финишу меча.

Младост је овим тријумфом стигла до 52 освојена бода и тако прескочила Инђију на првом месту на табели.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су у гостима од екипе Мачве резултатом 2:0 у 26. колу Прве лиге Србије.

Марко Луковић је одиграо цео меч, Вељко Богдановић и Немања Тороман су остали на клупи, а Вукашин Богдановић није био у саставу.

ОФК Бачка је сада 13. на табели са 30 освојених бодова.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од екипе Динама 1945 резултатом 3:2 у 18. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је одиграо цео меч за поражени тим.

Хајдук 1912 је на деоби последњег места на табели са 14 бодова, колико има и Јединство (СП).

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су на свом терену од екипе Слоге резултатом 1:2 у 18. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо прво полувреме за екипу из Беочина, која је сада 12. на табели са 18 бодова.