Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Svoju golgetersku seriju nastavio je Milan Vidakov koji je predvodio Mladost u pobedi nad Radom u gostima. Vidakov je prvi strelac Prve lige Srbije sa 13 datih pogodaka.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su na svom terenu od ekipe Železničara rezultatom 0:1 u 26. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Nikola Mirić, Stefan Radić (do 60. minuta), Dragan Kokanović, Matvej Martinkevič (do 86. minuta), Aleksa Radmilović (do 86. minuta), dok su van stroja ostali Nemanja Čeman, Mateja Stojanović, Nikola Pavlica i David Pantić.

Kabel je ostao poslednjeplasirana ekipa na tabeli sa devet osvojenih bodova.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti pobedili su u gostima ekipu Rada rezultatom 2:0 u 26. kolu Prve lige Srbije.

Milan Vidakov je nastavio svoj golgeterski niz, pošto je u 47. minutu postavio konačnih 2:0, a izašao je u samom finišu meča.

Mladost je ovim trijumfom stigla do 52 osvojena boda i tako preskočila Inđiju na prvom mestu na tabeli.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su u gostima od ekipe Mačve rezultatom 2:0 u 26. kolu Prve lige Srbije.

Marko Luković je odigrao ceo meč, Veljko Bogdanović i Nemanja Toroman su ostali na klupi, a Vukašin Bogdanović nije bio u sastavu.

OFK Bačka je sada 13. na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 izgubili su u gostima od ekipe Dinama 1945 rezultatom 3:2 u 18. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je odigrao ceo meč za poraženi tim.

Hajduk 1912 je na deobi poslednjeg mesta na tabeli sa 14 bodova, koliko ima i Jedinstvo (SP).

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa izgubili su na svom terenu od ekipe Sloge rezultatom 1:2 u 18. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao prvo poluvreme za ekipu iz Beočina, koja je sada 12. na tabeli sa 18 bodova.