Током протеклог викенда и закључно са понедељком позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић

Фудбалери Радничког победили су као домаћини екипу Радника резултатом 1:0 у 31. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је био асистент јединог гола на утакмици који је у 90. минуту постигао Давид Петровић.

Раднички је сада 11. са 36 освојених бодова.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца победили су у гостима екипу Новог Пазара резултатом 1:0 у 31. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је одиграо 90 минута за победнички тим.

Вождовац је сада 13. са 33 освојена бода.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су у гостима са екипом ОФК Вршац резултатом 0:0 у 31. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости стартери су били Лука Дробњак, Драган Кокановић (до 70. минута), Милош Поповић (до 70. минута), Никола Павлица је ушао у 90. минуту, док Лукијан Абаџија није био у саставу.

Младост ГАТ је сада 13. са 35 освојених бодова.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 ремизирали су у гостима са екипом Колубаре резултатом 0:0 у 31. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић је бранио цео меч за РФК Нови Сад, док је Лука Сердар ушао у игру у 69. минуту.

РФК Нови Сад је сада претпоследњи на табели са 23 освојена бода.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице изгубили су у гостима од екипе Смедерева резултатом 1:0 у 31. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије. .

Немања Тороман је бранио цео меч за гостујући тим, док је Урош Јаковљевић остао на клупи.

Раднички је сада седми са 42 освојена бода.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве победили су као домаћини екипу Графичара резултатом 2:0 у 31. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је бранио 90 минута за победнички тим.

Мачва је сада шеста са 45 освојених бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела победили су у гостима екипу ГФК Словен резултатом 2:1 у 24. колу Српске лиге Војводина.

Стрелац победничког гола за Кабел у 85. минуту био је Андреј Пиваш, који је у игру ушао у 78. минуту.

Ђорђе Ђурић је одиграо 90 минута, Вања Апостоловски је изашао на полувремену, док Урош Пауновић није био у саставу.

Кабел је сада пети са 36 освојених бодова.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца ремизирали су са екипом Железничара резултатом 2:2 у 24. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута за домаћи тим.

Омладинац је сада осми са 35 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле поражени су у гостима од екипе Браге резултатом 2:1 у 30. колу Лиге Португала.

Александар Буснић није био у саставу Визеле.

Његова екипа је последњепласирана на табели са 21 бодом.