Tokom proteklog vikenda i zaključno sa ponedeljkom pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš – Stefan Vukić

Fudbaleri Radničkog pobedili su kao domaćini ekipu Radnika rezultatom 1:0 u 31. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Stefan Vukić je bio asistent jedinog gola na utakmici koji je u 90. minutu postigao David Petrović.

Radnički je sada 11. sa 36 osvojenih bodova.

Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca pobedili su u gostima ekipu Novog Pazara rezultatom 1:0 u 31. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević je odigrao 90 minuta za pobednički tim.

Voždovac je sada 13. sa 33 osvojena boda.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su u gostima sa ekipom OFK Vršac rezultatom 0:0 u 31. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

U timu Mladosti starteri su bili Luka Drobnjak, Dragan Kokanović (do 70. minuta), Miloš Popović (do 70. minuta), Nikola Pavlica je ušao u 90. minutu, dok Lukijan Abadžija nije bio u sastavu.

Mladost GAT je sada 13. sa 35 osvojenih bodova.

RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 remizirali su u gostima sa ekipom Kolubare rezultatom 0:0 u 31. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Ranko Puškić je branio ceo meč za RFK Novi Sad, dok je Luka Serdar ušao u igru u 69. minutu.

RFK Novi Sad je sada pretposlednji na tabeli sa 23 osvojena boda.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice izgubili su u gostima od ekipe Smedereva rezultatom 1:0 u 31. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije. .

Nemanja Toroman je branio ceo meč za gostujući tim, dok je Uroš Jakovljević ostao na klupi.

Radnički je sada sedmi sa 42 osvojena boda.

Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Mačve pobedili su kao domaćini ekipu Grafičara rezultatom 2:0 u 31. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matija Gočmanac je branio 90 minuta za pobednički tim.

Mačva je sada šesta sa 45 osvojenih bodova.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela pobedili su u gostima ekipu GFK Sloven rezultatom 2:1 u 24. kolu Srpske lige Vojvodina.

Strelac pobedničkog gola za Kabel u 85. minutu bio je Andrej Pivaš, koji je u igru ušao u 78. minutu.

Đorđe Đurić je odigrao 90 minuta, Vanja Apostolovski je izašao na poluvremenu, dok Uroš Paunović nije bio u sastavu.

Kabel je sada peti sa 36 osvojenih bodova.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca remizirali su sa ekipom Železničara rezultatom 2:2 u 24. kolu Srpske lige Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio 90 minuta za domaći tim.

Omladinac je sada osmi sa 35 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele poraženi su u gostima od ekipe Brage rezultatom 2:1 u 30. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić nije bio u sastavu Vizele.

Njegova ekipa je poslednjeplasirana na tabeli sa 21 bodom.