Током протеклог викенда и закључно са понедељком позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић

Фудбалери Радничког ремизирали су у гостима са екипом Новог Пазара резултатом 2:2 у 30. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стрелац првог гола за Раднички био је Стефан Вукић у деветом минуту.

Раднички је регуларни део сезоне завршио на 11. месту са 33 освојена бода и такмичење наставља у плеј-ауту.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су као домаћини од екипе Радничког 1923 резултатом 1:2 у 30. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

У пораженом тиму Филип Антонијевић је ушао у игру у 76. минуту.

Вождовац је регуларни део сезоне завршио на 14. месту са 26 бодова и такмичење наставља у плеј-ауту.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ победили су као домаћини екипу Колубаре резултатом 3:1 у 30. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости стартери су били Лука Дробњак, Милош Поповић и Драган Кокановић (до 73. минута), док Никола Павлица и Лукијан Абаџија нису наступали на овом мечу.

Младост ГАТ је сада 13. са 34 освојена бода.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су у гостима од екипе Металца резултатом 4:2 у 30. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Лука Сердар је одиграо прво полувреме за РФК Нови Сад, док је Ранко Пушкић остао на клупи.

РФК Нови Сад је сада 15. на табели са 22 освојена бода.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице ремизирали су у гостима са екипом Смедерева резултатом 1:1 у 30. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Јаковљевић и Тороман су остали на клупи за резервне играче.

Раднички је сада шести са 42 освојена бода.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве ремизирали су као домаћини са екипом ОФК Београда резултатом 1:1 у 30. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је бранио 90 минута за екипу Мачве.

Мачва је сада седма са 42 освојена бода.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Нафтагаса резултатом 3:0 у 23. колу Српске лиге Војводина.

Стрелци за Кабел били су Вошини играчи Андреј Пиваш у 41. и Вања Апостоловски у 57. минуту. Апостоловски је такође изнудио и једанаестерац, који је у 10. минуту промашио Ђорђе Ђурић.

У тиму Кабела стартери су били Пиваш (до 68. минута), Апостоловски (до 68. минута), Ђурић (до 75. минута), док Пауновић није био у саставу.

Кабел је сада осми са 33 освојена бода.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца победили су у гостима екипу 1. маја из Руме резултатом 4:1 у 23. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута за победнички тим.

Омладинац је сада седми са 34 освојена бода.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле поражени су као домаћини од Чавеса резултатом 0:1 у 29. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је играо првих пола сата за Визелу.

Његов тим је сада последњепласирани на табели са 21 бодом.