Tokom proteklog vikenda i zaključno sa ponedeljkom pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš – Stefan Vukić

Fudbaleri Radničkog remizirali su u gostima sa ekipom Novog Pazara rezultatom 2:2 u 30. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Strelac prvog gola za Radnički bio je Stefan Vukić u devetom minutu.

Radnički je regularni deo sezone završio na 11. mestu sa 33 osvojena boda i takmičenje nastavlja u plej-autu.

Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca izgubili su kao domaćini od ekipe Radničkog 1923 rezultatom 1:2 u 30. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

U poraženom timu Filip Antonijević je ušao u igru u 76. minutu.

Voždovac je regularni deo sezone završio na 14. mestu sa 26 bodova i takmičenje nastavlja u plej-autu.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak

Fudbaleri Mladosti GAT pobedili su kao domaćini ekipu Kolubare rezultatom 3:1 u 30. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

U timu Mladosti starteri su bili Luka Drobnjak, Miloš Popović i Dragan Kokanović (do 73. minuta), dok Nikola Pavlica i Lukijan Abadžija nisu nastupali na ovom meču.

Mladost GAT je sada 13. sa 34 osvojena boda.

RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 izgubili su u gostima od ekipe Metalca rezultatom 4:2 u 30. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Luka Serdar je odigrao prvo poluvreme za RFK Novi Sad, dok je Ranko Puškić ostao na klupi.

RFK Novi Sad je sada 15. na tabeli sa 22 osvojena boda.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice remizirali su u gostima sa ekipom Smedereva rezultatom 1:1 u 30. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Jakovljević i Toroman su ostali na klupi za rezervne igrače.

Radnički je sada šesti sa 42 osvojena boda.

Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Mačve remizirali su kao domaćini sa ekipom OFK Beograda rezultatom 1:1 u 30. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matija Gočmanac je branio 90 minuta za ekipu Mačve.

Mačva je sada sedma sa 42 osvojena boda.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela pobedili su kao domaćini ekipu Naftagasa rezultatom 3:0 u 23. kolu Srpske lige Vojvodina.

Strelci za Kabel bili su Vošini igrači Andrej Pivaš u 41. i Vanja Apostolovski u 57. minutu. Apostolovski je takođe iznudio i jedanaesterac, koji je u 10. minutu promašio Đorđe Đurić.

U timu Kabela starteri su bili Pivaš (do 68. minuta), Apostolovski (do 68. minuta), Đurić (do 75. minuta), dok Paunović nije bio u sastavu.

Kabel je sada osmi sa 33 osvojena boda.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca pobedili su u gostima ekipu 1. maja iz Rume rezultatom 4:1 u 23. kolu Srpske lige Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio 90 minuta za pobednički tim.

Omladinac je sada sedmi sa 34 osvojena boda.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele poraženi su kao domaćini od Čavesa rezultatom 0:1 u 29. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je igrao prvih pola sata za Vizelu.

Njegov tim je sada poslednjeplasirani na tabeli sa 21 bodom.