Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић; Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Радничког победили су као домаћини екипу Вождовца резултатом 2:0 у 33. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Нападач Стефан Вукић је био стрелац другог гола за Нишлије у 60. минуту и одиграо је цео меч, док је за поражени тим Филип Антонијевић у игру ушао у 63. минуту.

Раднички је сада 10. на табели са 40 освојених бодова, док је Вождовац 13. са 34.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ победили су у гостима екипу Дубочице резултатом 1:0 у 34. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости ГАТ стартер је био Драган Кокановић (до 63. минута), док су са клупе ушли Никола Павлица (од 63. минута) и Милош Поповић (од 63. минута), док нису играли Лукијан Абаџија и Лука Дробњак.

Младост ГАТ је сада 14. са 39 бодова.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су у гостима од ОФК Вршца резултатом 2:0 у 34. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић је бранио 90 минута за поражени тим, док Лука Сердар није био у саставу.

РФК Нови Сад је 15. на табели са 24 освојена бода.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице победили су као домаћини екипу Графичара резултатом 1:0 у 34. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Тороман је бранио 90 минута за победнички тим, док Урош Јаковљевић није био у саставу.

Раднички је сада шести са 48 освојених бодова.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве ремизирали су у гостима са екипом Смедерева 1924 резултатом 0:0 у 34. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац сачувао је поново мрежу на голу Мачве.

Мачва је сада седма са 46 освојених бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Подунавца резултатом 4:0 у 26. колу Српске лиге Војводина.

У тиму Кабела стартер су били Ђорђе Ђурић (искључен на полувремену) и Андреј Пиваш, Вања Апостоловски је остао на клупи, док Урош Пауновић није био у саставу.

Кабел је сада шести са 39 освојених бодова.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца ремизирали су у гостима са екипом Бечеја 1918 резултатом 0:0 у 26. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута за гостујући тим.

Омладинац је сада осми са 36 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле изгубили су у гостима од екипе Мореиренсеа резултатом 1:0 у 32. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је и овај меч пропустио због повреде.

Визела је овим поразом и званично испала у другу лигу, пошто је последњепласирана екипа са 22 освојена бода, два кола пре краја.