Tokom proteklog vikenda pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš – Stefan Vukić; Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Radničkog pobedili su kao domaćini ekipu Voždovca rezultatom 2:0 u 33. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Napadač Stefan Vukić je bio strelac drugog gola za Nišlije u 60. minutu i odigrao je ceo meč, dok je za poraženi tim Filip Antonijević u igru ušao u 63. minutu.

Radnički je sada 10. na tabeli sa 40 osvojenih bodova, dok je Voždovac 13. sa 34.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak

Fudbaleri Mladosti GAT pobedili su u gostima ekipu Dubočice rezultatom 1:0 u 34. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

U timu Mladosti GAT starter je bio Dragan Kokanović (do 63. minuta), dok su sa klupe ušli Nikola Pavlica (od 63. minuta) i Miloš Popović (od 63. minuta), dok nisu igrali Lukijan Abadžija i Luka Drobnjak.

Mladost GAT je sada 14. sa 39 bodova.

RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 izgubili su u gostima od OFK Vršca rezultatom 2:0 u 34. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Ranko Puškić je branio 90 minuta za poraženi tim, dok Luka Serdar nije bio u sastavu.

RFK Novi Sad je 15. na tabeli sa 24 osvojena boda.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice pobedili su kao domaćini ekipu Grafičara rezultatom 1:0 u 34. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman je branio 90 minuta za pobednički tim, dok Uroš Jakovljević nije bio u sastavu.

Radnički je sada šesti sa 48 osvojenih bodova.

Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Mačve remizirali su u gostima sa ekipom Smedereva 1924 rezultatom 0:0 u 34. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matija Gočmanac sačuvao je ponovo mrežu na golu Mačve.

Mačva je sada sedma sa 46 osvojenih bodova.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Podunavca rezultatom 4:0 u 26. kolu Srpske lige Vojvodina.

U timu Kabela starter su bili Đorđe Đurić (isključen na poluvremenu) i Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski je ostao na klupi, dok Uroš Paunović nije bio u sastavu.

Kabel je sada šesti sa 39 osvojenih bodova.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca remizirali su u gostima sa ekipom Bečeja 1918 rezultatom 0:0 u 26. kolu Srpske lige Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio 90 minuta za gostujući tim.

Omladinac je sada osmi sa 36 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele izgubili su u gostima od ekipe Moreirensea rezultatom 1:0 u 32. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je i ovaj meč propustio zbog povrede.

Vizela je ovim porazom i zvanično ispala u drugu ligu, pošto je poslednjeplasirana ekipa sa 22 osvojena boda, dva kola pre kraja.