Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom Radničkog 1923 rezultatom 2:2 u 32. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Čumić u 18. i Malbašić u 88. minutu.

Radnički 1923: Leković, Miličić, Ponjević, Krajišnik (od 46. Zorić), Čolović, Đurić (od 83. Jovanović), Pecelj, Vidović, Mitrović, Milunović (od 62. Činedu (od 70. Evandro)), Vidosavljević (od 83. Ivanović).

Vojvodina: Carević, Jeličić, Vitas (od 14. Traore), Ljubisavljević (od 68. Milosavljević), Lazarević, Zukić, Topić, Baraj (od 61. Malbašić), Milošević, Čumić (od 68. Simić), N. Nikolić (od 61. U. Nikolić).

Radnički je poveo već u šestom minutu iz prve prilike na meču, Ljubisavljević je pogrešio i izgubio loptu u šesnaestercu, a Vidosavljević proigrao Milunovića koji je pogodio za 1:0.

Novi problem za Vošu usledio je ubrzo, jer se kapiten Uroš Vitas požalio na povredu i morao je da napusti teren, a zamenio ga je Mamadu Traore.

Voša je uspela da izjednači u 18. minutu, Čumić je izveo prekid sa levog boka, a lopta je prošla pored Zukića, odskočila i prevarila golmana Lekovića za 1:1.

Voša je nakon izjednačenja preuzela inicijativu i stvorila nekoliko prilika. Dve je propustio Nikolić, posle proigravanja Čumića, a potom je i Baraj oprobao udarac sa desetak metara, levom nogom preko gola.

Radnički je do odlaska na odmor imao dve solidne kontre, najpre preko Đurića koga je zaustavio Ljubisavljević, a potom je Čolović šutirao direktno u Carevića.

U 41. minutu Voša je mogla do preokreta, u istom napadu šanse su imali Nemanja Nikolić i Jovan Milošević, ali je golman Radničkog sa dve odlične intervencije u situacijama jedan na jedan sačuvao svoj gol.

Radnički je bolje otvorio i drugo poluvreme, pošto je u 54. minutu domaći tim ponovo poveo. Nakon akcije iz kornera Milunović je gađao glavom, Carević je odbranio, ali je odbijenu sačekao Pecelj i pogodio za 2:1.

Nakon drugog primljenog gola, Radoslav Batak je odlučio da osveži napadačku liniju, Malbašić i Uroš Nikolić zamenili su Baraja i Nemanju Nikolića, a nažalost, pet minuta kasnije, u 68. morao je da izađe i Čumić zbog povrede, a zamenio ga je Simić.

Voša je krenula u totalnu ofanzivu, a u 73. minutu Nikolić je gađao sa ivice šesnaesterca, na mestu je bio golman Leković, da bi u 79. Simić iskosa sa iste strane pogodio spoljni deo mreže. Simić se našao u velikoj šansi i u 81. minutu koji je pobegao čuvarima i sa sedam metara gađao prvi ugao, Leković je ponovo intervenisao.

Svoju inicijativu Voša krunisala u 88. minutu posle lepe akcije po desnoj strani, Nikolić je proigrao Jeličića, ovaj pronašao Malbašića koji je pogodio sam ugao za 2:2.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Voša je remijem nastavila niz bez poraza od čak 19 utakmica i sada zauzima četvrto mesto na tabeli sa 58 bodova.