Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Lokomotive 1929 rezultatom 2:0 u četvrtoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Beleku.

Strelci za Vojvodinu bili su Antonijević u 48. i Vukčević u 72. minutu.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

Vojvodina: Carević, Antonijević, Busnić, Jeličić, Bukinac, Kokanović, Miletić, Kabić (od 46. Bjeković), Milošević, Kovačev, Vukčević. U 78. minutu u igru su ušli – Lazarević, Đorđević, Vitas, Traore, Zukić, Milosavljević, Baraj, Čumić, Malbašić.

Lokomotiva: Gaj, Franka, Franko, Raposo, Ivanov, Milošev, Dias, Vutov, Katsarov, Mitkov, Nenov.

Iako je trener Milan Rastavac izveo prilično podmlađen sastav, ekipa je pokazala taktičku zrelost i u prvih 45 minuta, „stara dama“ je bila konkretnija na terenu.

Već u prvom minutu Milošević je proigrao Antonijevića između beka i štopera, ali je njegov centaršut izblokiran.

Milošević je ponovo bio u centru pažnje, najpre u 13. minutu kada ga je Bukinac pronašao posle odličnog solo prodora, a ovaj petom sa peterca gađao za malo pored stative.

U 17. minutu Milošević je ponovo bio opasan, prihvatio je loptu iskosa sa desne strane i snažno šutirao u prvi ugao, na mestu je bio golman Gaj.

Usledio je period bez mnogo šansi, Voša je držala rivala daleko od opasne zone, a Carević je imao posla samo u jednoj situaciji, kada je lako zaustavio udarac Mitkova sa distance.

U 48. minutu Voša je zasluženo povela, posle lepe akcije, Vukčević je sa desne strane na drugoj stativi pronašao Antonijevića koji se ubacio iz drugog plana i volej udarcem poslao loptu pod prečku.

Nastavila je Voša da stvara šanse, ubrzo je Milošević i treći put oprobao šut, ukrao je loptu pred golom i gađao prvi ugao i pogodio sponjni deo mreže. U 50. minutu Voša je lako mogla do drugog gola, Antonijević se revanširao Vukčeviću sjajnom asistencijom, ali je ovaj šutirao preko gola.

Lokomotiva je prvi put pripretila u 54. minutu, sa nekih 22, 23 metra, Milošev je šutirao pored stative.

Nakon blaže inicijative Lokomotive, Voša je u 72. minutu posle kontre došla do drugog pogotka. Bjeković se odlično ubacio po desnoj strani, izašao na golmana i pronašao Vukčevića, koji je se desetak metara pogodio praznu mrežu za 2:0.

Voša je do kraja odigrala veoma dobro i u fazi defanzive i sačuvala prednost, te zasluženo upisala drugi trijumf na pripremama u Beleku.