Фудбалери Војводине и Црвене звезде ремизирали су резултатом 0:0 у дербију 32. кола Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Војводина: Царевић, Лазаревић, Црномарковић, Кораћ, Гиорбелидзе, Матеус Индио, Зукић, Радуловић (од 70. Кембел), Савићевић (од 80. Вукановић), Сери, Ивановић (од 85. Јовановић).

Црвена звезда: Глазер, Мимовић, Спајић, Драговић, Мијаиловић, Стаменић (од 61. Шљивић), Хван, Олајинка (од 89. Ендиаје), Катаи (од 61. Канга), Иванић (од 61. Букари), Сремчевић (од 46. Красо).

Гости су први дошли до првих прилика, у 11. минуту Олајинка је главом гађао преко гола, да би минут касније Хван шутирао недовољно опасно по Царевића.

Воша је одмах узвратила, први је припретио Ивановић који је у 12. минуту искоса са десне стране покушао да изненади Глазера искоса са десне стране, али је голман Црвене звезде одбио лопту у корнер. Након тога, шут са дистанце опробао је Савићевић, који је послао лопту преко гола.

У 26. минуту и Матеус Индио је гађао са неких 25 метара, лопта је завршила поред стативе, да би потом Сери био најближи голу осам минута касније. Сери је прошао по левом боку, а онда је гађао први угао и погодио стативу.

Воша је била конкретнија у првом полувремену, играла је улгавном на половини ривала, али голова до паузе није било.

Воша је имала прву шансу и у наставку, у 48. минуту је Зукић пронашао Савићевића на другој статив, али овај није најбоље захватио лопту.

Минут касније Звезда је упутила први ударац у оквир гола, Олајинка је проиграо Катаија, који је преварио Кораћа и потом шутирао искоса са леве стране, али је Царевић одлично интервенисао.

Воша је у 51. минуту опет одлично извршила пресинг, Зукић је након тога упутио опасан центаршут кроз петерац, али тамо није успео да дође до лопте ниједан његов саиграч.

У 59. минуту Воша је извела најлепшу акцију која је почела на десној страни, а потом ју је наставио Сери, који је после дуплог паса са Гиорбелидзеом изашао сам на Глазера, који је сјајно зауставио његов ударац са петерца.

И у 67. минуту Воша је имала велику прилику, овај пут је Савићевић био у изгледној позицији после дуплог паса са Радуловићем, али је Драговић одлично уклизао и изблокирао његов ударац. Само минут касније, опет исти актери, Радуловић је промашио чист зицер, после паса Савићевића изашао је сам на Глазера, који је опет изашао као херој.

Божидар Бандовић је у финишу одлучио да додатно освежи напад, па су ушли Кембел и Вукановић уместо Радуловића и Савићевића.

Црвена звезда је у финишу припретила после корнера, Драговић је промашио лопту са петерца, на одбијену је налетео Шљивић, али ни он није најбоље захватио, па је резултат остао непромењен.

У надокнади времена Звезда је била најближа голу, пошто је Хван након соло продора са 18 метара гађао сам угао, али је Царевић парадом сачувао мрежу Војводине, што је уједно била и последња шанса на утакмици.

У наредном колу, у четвртак 2. маја од 17 часова, Војводина гостује екипи Партизана.