Fudbaleri Vojvodine doživeli su prvi poraz ove sezone, pošto su u gostima izgubili od Čukaričkog rezultatom 2:0 u 11. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Čukarički: Belić, Tošić, Kovačević, Docić, Stevanović, Ivanović, Badamosi, Puškarić, Lučić, Petković, Ovusu.

Vojvodina: Carević – Bjeković (od 83. Lazarević), Traore, Jeličić, Đorđević – Topić, Milosavljević (od 46. Miletić) – Baraj (od 61. Čumić), Simić, Malbašić – N. Nikolić (od 61. U. Nikolić).

Utakmica je bila veoma tvrda od samog početka, Čukarički je bio nešto konkretniji i prvi je pripretio u 14. minutu, kada je Traore u poslednjem trenutku intervenisao ispred Ivanovića.

U 24. minutu Čukarički je poveo golom Badamosija. On je proigrao Ivavanovića koji je pobegao po levom boku i vratio povratnu kroz petereac, a Badamosi je istrčao ispred štopera Vojvodine i savladao Carevića za 1:0.

Na isteku 30. minuta, Čukarički je duplirao prednost. Nakon kornera sa desne strane, Badamosi je na petercu bio najviši u skoku i glavom pogodio dalji ugao za 2:0.

Domaći su nastavili da stvaraju šanse, a nakon novog napada po desnoj strani, Ovusu je proigrao Badamosija koji je nesebično tražio Ivanovića u petercu, poslednjem trenutku klizećim ponovo je intervenisao Traore.

Voša je u finišu prvog dela pokušala da smanji rezultat, Nikolić je imao dva udarca, jedan poluvolej pored gola i neuspeli pokušaj loba, direktno u ruke golmana Belića.

Trener  Vojvodine  Milan Rastavac na poluvremenu  je odlučio da uvede Miletića umesto Milosavljevića, ali je mladi vezista „stare dame“ posle samo 10 minuta zaradio crveni karton. Najpre je zaradio prvu javnu opomenu u 51. minutu, da bi u 56. zakasnio i nespretno nagazio  Badamosija i zaradio drugi žuti karton. Rastavac je nakon toga pokušao novim promenama da povrati svoj tim, ušli su Uroš Nikolić i Nikola Čumić umesto Baraja i Nemanje Nikolića.

Ipak, usledio je priličan pad tempa, ekipe su vodile borbu na sredini terena bez izrazitih šansi, što je više odgovaralo domaćoj ekipi, koja je čuvala rezultat.

Voša je uspela da pripreti u 79. minutu, Topić je šutirao sa distance, ali je lopta završila preko gola. Do kraja nije bilo prilika ni promene rezultata, pa je Vojvodina doživela prvi poraz ove sezone.