Фудбалери Чукаричког и Војводине ремизирали су резултатом 1:1 (0:1) у 13. колу Супер лиге Србије.

Воша је повела голом Мркаића у 44. минуту, а изједначио је Тошић у 65.

Екипе су играле у следећим саставима:

Чукарички: Петровић, Тошић, Ковачевић, Стевановић, Ракоњац, Кајевић, Мијаиловић, Чоловић, Савић (од 65. Лукић), Шапић, Ковач (од 65. Доцић).

Војводина: Н. Симић – Бјековић, Стевановић, Копитовић (од 67. Јеличић), Деветал – Топић, Буснић – Вукадиновић (од 58. Новевски), Човић, В. Симић (од 80. Зукић) – Мркаић (од 58. Бастајић).

Чукарички је преузео иницијативу на почетку утакмице и имао три добре прилике преко Савића, али се истакао Никола Симић са три добре интервенције.

Војводина је први пут припретила у 16. минуту, Бјековић је одлично прошао по десном боку и вратио повратну за Човића, који је из одличне позиције лоше захватио лопту, из поправног покушаја шутирао је маказицама преко гола.

Након још неколико неуспелих покушаја Чукаричког, Воша је у финишу првог полувремена повела, након центаршута Симића са десног бока, Вукадиновић је само закачио, а Мркаић сачекао лопту на другој стативи и погодио за 0:1.

Чукарички је наставио да ствара шансе и у другом полувремену, Савић је имао нову прилику, али је поново на месту био Никола Симић.

Тренер Славољуб Ђорђевић одлучио је да направи две промене да промени ток утакмице, Мркаића и Вукадиновића заменили су Новевски и Бастајић, али је убрзо узвратио и Саша Илић који је увео Доцића и Лукића.

У 66. минуту голман Војводине није могао ништа, након Доцићевог корнера, Тошић је главом од стативе погодио за 1:1.

Изједначујући погодак донео је домаћима ветар у леђа, наставили су да стварају шансе, а следећу је имао Кајевић, у ситуацији један на један, Симић је забележио нову одбрану.

Воша је своје шансе чекала из контри, у једној таквој ситуацији Човић је у 86. минуту искоса са 25 метара гађао први угао, али је лопту избоксовао голман Петровић. И три минута касније гости су покушали из још једне контре, Бјековић је вратио повратну за Зукића који је шутирао поред гола.

До краја није било промене резултата, Воша је шеста на табели са 17 бодова.