Фудбалери Војводине ремизирали су у гостима са екипом Новог Пазара резултатом 1:1 у 15. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Буснић у 59. минуту.

Нови Пазар: Кљајић, Пешукић, Рубежић, Никчевић (од 66. Гаврић), Исламовић (од 77. Ергелаш), Јоксимовић, Момчиловић (од 87. Алић), Лончар, Богдановски (од 77. Мијић), Дамјановић, Мајдевац.

Војводина: Царевић – Лазаревић, Траоре, Јеличић, Антонијевић (од 88. Ђорђевић) – Милетић (од 88. Топић), Буснић – Барај (од 63. Н. Николић), У. Николић (од 75. Кабић), Симић – Чумић (од 75. Малбашић).

У деветом минуту Владимир Милетић је направио пенал пошто је по мишљењу главног судије Срђана Јовановића нагазио фудбалера домаће екипе. Одговорност је преузео Никчевић и погодио леви угао голмана Царевића за 1:0.

Војводина је након примљеног гола преузела иницијативу и пребацила тежиште игре на половину ривала, али се Нови Пазар добро бранио и свео број опаности по свој гол на минимум.

Најближи голу био је Урош Николић у финишу првог полувремена када је одлично шутирао са дистанце, али је лопта прошла поред стативе.

Почетком другог дела игре тимови су наставили да воде велику борбу на средини терена, без изгледних прилика, што је прекинуо покушај Мајдевца у 57. минуту. После центаршута са левог бока, офанзивац Новог Пазара шутирао је са ивице казненог простора поред стативе.

Војводина је у 59. минуту изједначила голом Буснића. Урош Николић је центрирао из слободњака са леве стране, а Буснић на петерцу био највиши у скоку за 1:1.

Изједначујући погодак подигао је самопоуздање у гостујућој екипи, па је већ у 62. минуту Чумић шутирао са  десне стране, на месту је био голман Кљајић. Након тога, Милан Раставац је кренуо у офанзиву, увео је Немању Николића уместо Ива Бараја. У 69. минуту Симић је имао нову сјајну шансу за Војводину, покупио је једну избијену лопту и волеј ударцем са 10 метара шутирао за мало преко гола.

Уследио је период без већих прилика, Војводина је била офанзивнија и имала је већи посед лопте, а онда је Нови Пазар у 86. минуту имао веома добру шансу, после прекида, Мијић је главом гађао поред стативе.

До краја није било шанси ни промене резултата, па је Војводина освојила бод и сада је шеста са 23 бода.