Млађе селекције ФК Војводина играле су протеклог викенда у шест категоријa, уз учинак од пет победе и једног пораза.

Oмладинска лига Србије: Војводина – Бродарац  8:0 (3:0)

Омладинци Војводине победили су као домаћини екипу Бродарца резултатом 8:0 у 19. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су: Бутраковић у 8. и 34. Бошкан у 28. 47. и 86. Сукачев у 52. Нинковић у 56. и Поповић у 77. Минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Токин, Павић, Бутраковић, Сукачев, Продановић, Анђелковић, Пилић, Нинковић, Бошкан и Николић. У игру са клупе ушли су: Пејовић, Јањић, Петровић, Мићуновић и Поповић.

У следећем колу омладинци гостују Вождовцу.

16 Раднички (НБ) 19 2 1 16 14 51 -37 7

Кадетска лига Србије: Војводина – Бродарац 4:0 (2:0)

Кадети Војводине победили су екипу Бродарца као домаћини резултатом 4:0 у 19. колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Боровина у 15. Петаковић у 31. Перановић у 56. и Вукосављевић у 78. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Еремић, Пуповац, Боровина, Перановић, Божичић, Кравић, Докић, Стојановић, Карабасил и Петаковић. У игру са клупе ушли су: Пролић, Чејовић, Вукосављевић, Ковачевић, Крајцар, Чикара.

У следећем колу  кадети  такође гостују Вождовцу.

16 Кикер 19 1 1 17 9 53 -44 4

Oмладинска лига Војводине: Инђија – Војводина 1:4 (0:0)

Млађи омладинци Војводине победили су у гостима екипу Инђије резултатом 4:1 у 22. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су: Јурешић у 47. Поповић у 51.  Вукосављевић у 75. и Јањић у 75. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Петровић, Петаковић, Костадиновић, Шашић, Павловић, Поповић, Станишић, Јурешић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су: Стефановић, Велицки, Ковачевић, Јовић, Средојевић, Вукосављевић и Чејовић.

12 Петар Пуача 21 0 1 20 19 126 -107 1

Кадетска лигa Војводине: Инђија – Војводина 2:6 (1:3)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима екипу Инђије резултатом 6:2 у 22. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Вељић у 7. Дисић у 41. Поповић у 45. и 67. Ивановић у 82. и Остојић у 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић Никола, Бабић, Чаварић, Парезановић, Крајцар, Топић, Дисић, Вељић, Поповић, Лакетић, Остојић. У игру са клупе ушли су: Катић, Гавриловић, Мајсторовић Марко, Ивановић, Бошковић, Зекић, Ристић.

У следећем колу млађи кадети дочекују Словен из Руме.

12 Словен 22 2 3 17 20 69 -49 9

Пионирска лига Војводине: ЦФК Врбас – Војводина 0:10 (0:2)

Пионири Војводине победили су у гостима ЦФК Врбас резултатом 1:0 у 18. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за  Војводину били су: Каишаревић у 34. и 72. Ждрња у 36. Пејовић у 41. 56. и 58. Трајчевски у 51. Павловић у 63. и Кљајић у 69. и 71. минуту.

.Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Симић, Трајчевски, Бауцал, Андријашевић, Незири, Буквић, Ађин, Каишаревић, Бродић, Ждрња.

У игру са клупе ушли су: Јаснић, Чејовић, Кљајић, Пејовић, Вујиновић, Панић, Павловић.

.У следећем колу пионири Војводине гостују Крилима Крајине у Бачкој Паланци.

Вошини клинци – РФК Нови Сад  0:2 (0:0)

Друга пионирска селекција Вошини клинци изгубили су као домаћини од Новог Сада резултатом 0:2 у 18. колу Пионирске лиге Војводине.

Вошини клинци су наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Ракита, Калуђеровић, Малинић, Ковач, Павловић, Цупара, Аничић, Крсоја, Рибар. У игру са клупе ушли су: Маријановић, Баљак, Живановић, Спасић, Јанковић, Грубанов, Стијепић.

У следећем колу Вошини клинци дочекују ЦФК из Врбаса.

14 ЦФК (-1) 18 3 2 13 16 69 -53 10

Друга Кадетска лига Војводине: Вошини клинци – РФК Нови Сад  6:0 (3:0)

Друга кадетска селекција Вошини клинци победили су као домаћини РФК Нови Сад резултатом 6:0 у 13. колу Друге кадетске лиге Војводине, група Југ.

Стрелци за Вошине клинце били су: Јанковић у 12. Мијатовић у 19. Анђелковић у 33. Суваков у 80. Николић у 85. и Вуловић у 89. минуту

Вошини клинци су наступили у следећем саставу: Шурањи, Вугринчић, Ристић, Мијатов, Пантелин, Радосављевић, Мијатовић, Перичић, Јанковић, Анђелковић, Косић. У игру са клупе ушли су: Милосављевић, Николић, Суваков, Симић, Матић, Вуловић, Малешевић.

У следећем колу Вошини клинци  гостују Радничком 1910 у Шиду.