Mlađe selekcije FK Vojvodina igrale su proteklog vikenda u šest kategorija, uz učinak od pet pobede i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Brodarac  8:0 (3:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Brodarca rezultatom 8:0 u 19. kolu Omladinske lige Vojvodine.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Butraković u 8. i 34. Boškan u 28. 47. i 86. Sukačev u 52. Ninković u 56. i Popović u 77. Minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Borak, Tokin, Pavić, Butraković, Sukačev, Prodanović, Anđelković, Pilić, Ninković, Boškan i Nikolić. U igru sa klupe ušli su: Pejović, Janjić, Petrović, Mićunović i Popović.

U sledećem kolu omladinci gostuju Voždovcu.

16 Radnički (NB) 19 2 1 16 14 51 -37 7

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Brodarac 4:0 (2:0)

Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Brodarca kao domaćini rezultatom 4:0 u 19. kolu Kadetske lige Srbije.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Borovina u 15. Petaković u 31. Peranović u 56. i Vukosavljević u 78. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogdanović, Eremić, Pupovac, Borovina, Peranović, Božičić, Kravić, Dokić, Stojanović, Karabasil i Petaković. U igru sa klupe ušli su: Prolić, Čejović, Vukosavljević, Kovačević, Krajcar, Čikara.

U sledećem kolu  kadeti  takođe gostuju Voždovcu.

16 Kiker 19 1 1 17 9 53 -44 4

Omladinska liga Vojvodine: Inđija – Vojvodina 1:4 (0:0)

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Inđije rezultatom 4:1 u 22. kolu Omladinske lige Vojvodine.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Jurešić u 47. Popović u 51.  Vukosavljević u 75. i Janjić u 75. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Matić, Petrović, Petaković, Kostadinović, Šašić, Pavlović, Popović, Stanišić, Jurešić, Janjić, Aleksić. U igru sa klupe ušli su: Stefanović, Velicki, Kovačević, Jović, Sredojević, Vukosavljević i Čejović.

12 Petar Puača 21 0 1 20 19 126 -107 1

Kadetska liga Vojvodine: Inđija – Vojvodina 2:6 (1:3)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Inđije rezultatom 6:2 u 22. kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su: Veljić u 7. Disić u 41. Popović u 45. i 67. Ivanović u 82. i Ostojić u 90. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Majstorović Nikola, Babić, Čavarić, Parezanović, Krajcar, Topić, Disić, Veljić, Popović, Laketić, Ostojić. U igru sa klupe ušli su: Katić, Gavrilović, Majstorović Marko, Ivanović, Bošković, Zekić, Ristić.

U sledećem kolu mlađi kadeti dočekuju Sloven iz Rume.

12 Sloven 22 2 3 17 20 69 -49 9

Pionirska liga Vojvodine: CFK Vrbas – Vojvodina 0:10 (0:2)

Pioniri Vojvodine pobedili su u gostima CFK Vrbas rezultatom 1:0 u 18. kolu Pionirske lige Vojvodine.

Strelci za  Vojvodinu bili su: Kaišarević u 34. i 72. Ždrnja u 36. Pejović u 41. 56. i 58. Trajčevski u 51. Pavlović u 63. i Kljajić u 69. i 71. minutu.

.Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Banjac, Simić, Trajčevski, Baucal, Andrijašević, Neziri, Bukvić, Ađin, Kaišarević, Brodić, Ždrnja.

U igru sa klupe ušli su: Jasnić, Čejović, Kljajić, Pejović, Vujinović, Panić, Pavlović.

.U sledećem kolu pioniri Vojvodine gostuju Krilima Krajine u Bačkoj Palanci.

Vošini klinci – RFK Novi Sad  0:2 (0:0)

Druga pionirska selekcija Vošini klinci izgubili su kao domaćini od Novog Sada rezultatom 0:2 u 18. kolu Pionirske lige Vojvodine.

Vošini klinci su nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Kesić, Rakita, Kaluđerović, Malinić, Kovač, Pavlović, Cupara, Aničić, Krsoja, Ribar. U igru sa klupe ušli su: Marijanović, Baljak, Živanović, Spasić, Janković, Grubanov, Stijepić.

U sledećem kolu Vošini klinci dočekuju CFK iz Vrbasa.

14 CFK (-1) 18 3 2 13 16 69 -53 10

Druga Kadetska liga Vojvodine: Vošini klinci – RFK Novi Sad  6:0 (3:0)

Druga kadetska selekcija Vošini klinci pobedili su kao domaćini RFK Novi Sad rezultatom 6:0 u 13. kolu Druge kadetske lige Vojvodine, grupa Jug.

Strelci za Vošine klince bili su: Janković u 12. Mijatović u 19. Anđelković u 33. Suvakov u 80. Nikolić u 85. i Vulović u 89. minutu

Vošini klinci su nastupili u sledećem sastavu: Šuranji, Vugrinčić, Ristić, Mijatov, Pantelin, Radosavljević, Mijatović, Peričić, Janković, Anđelković, Kosić. U igru sa klupe ušli su: Milosavljević, Nikolić, Suvakov, Simić, Matić, Vulović, Malešević.

U sledećem kolu Vošini klinci  gostuju Radničkom 1910 u Šidu.