Млађе селекције Војводине наступиле су и протеклог викенда у својим узрасним категоријама, уз учинак од три победе и једног пораза.

Победе су оставили омладинци, млађи кадети и пионири, док су једини пораз доживели млађи омладинци. Након двонедељне паузе због репрезентација, кадети у наредном колу гостују у Јагодини.

Омладинска лига Србије: Војводина – РФК Графичар 1:0 (1:0)

Омладинци Војводине победили су екипу Графичара резултатом 1:0 у 13. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелац јединог гола за Војводину био Абаџија у 23. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Букинац, Токин, Мајсторовић, Дробњак, Апостоловић, Абаџија, Јањић, Пауновић, Хромиш, Јеленковић. У игру са клупе ушли су: Трнинић, Ковачев,  Костадиновић, Пиваш, Сукачев и Чутовић.

У следећем колу омладинци дочекују Црвену звезду.

16 ОФК Вршац 13 1 1 11 13 57 -44 4

Омладинска лигa Војводине: Железничар – Војводина 3:2 (0:1)

Млађи омладинци Војводине изгубили су у гостима од екипе Железничара резултатом 3:2 резултатом у 13. колу Омладинске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су Трпчевић у 32. и Пиваш у 76. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Хромиш, Павловић, Великић, Ћутовић, Сукачев, Крачун, Трпчевић, Пиваш, Алимпић. Стајки. У игру са клупе ушли су Васић, Смајић, Лојовић, Продановић, Јурешић.

У следећем колу млађи омладинци дочекују Ш.Ф. Петар Пуача.

11 ГФК Словен 13 1 0 12 8 49 -41 3

Кадетска лигa Војводине: Железничар – Војводина 1:3 (0:1)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима екипу Железничара резултатом 3:1 у 14. колу Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су Божичић у 29. Мандић у 52. и Дубајић у 81. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Дубајић, Стојановић, Путeш, Чејовић, Лакићевић, Јовановић Душан (7), Мандић, Вукосављевић, Зечевић, Божичић.

У игру са клупе ушли су: Пролић, Савин, Јовановић Душан (17), Захорац, Кнежевић, Докић, Фератовић.

У следећем колу млађи кадети дочекују Раднички из Зрењанина.

12 Раднички (З) 14 0 1 13 13 52 -39 1

Пионирска лигa Војводине: Војводина – Кабел 5:1 (2:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини екипу Кабела резултатом 5:1 у 12. колу Пионирске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су : Јовановић Урош у 22. и 46. Перчић у 23. Ђокановић у 47. и Малешевић у 74. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић, Вугринчић, Пантелић, Чаварић, Топић, Перчић, Јовановић Урош, Крајцар, Ђокановић, Остојић, и Малешевић. У игру са клупе ушли су Максимовић, Гавриловић, Бабић.

У следећем колу пионири гостују Ш.Ф. Дерби 2015 у Новом Саду.