Mlađe selekcije Vojvodine nastupile su i proteklog vikenda u svojim uzrasnim kategorijama, uz učinak od tri pobede i jednog poraza.

Pobede su ostavili omladinci, mlađi kadeti i pioniri, dok su jedini poraz doživeli mlađi omladinci. Nakon dvonedeljne pauze zbog reprezentacija, kadeti u narednom kolu gostuju u Jagodini.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – RFK Grafičar 1:0 (1:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Grafičara rezultatom 1:0 u 13. kolu Omladinske lige Srbije.

Strelac jedinog gola za Vojvodinu bio Abadžija u 23. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Borak, Bukinac, Tokin, Majstorović, Drobnjak, Apostolović, Abadžija, Janjić, Paunović, Hromiš, Jelenković. U igru sa klupe ušli su: Trninić, Kovačev,  Kostadinović, Pivaš, Sukačev i Čutović.

U sledećem kolu omladinci dočekuju Crvenu zvezdu.

16 OFK Vršac 13 1 1 11 13 57 -44 4

Omladinska liga Vojvodine: Železničar – Vojvodina 3:2 (0:1)

Mlađi omladinci Vojvodine izgubili su u gostima od ekipe Železničara rezultatom 3:2 rezultatom u 13. kolu Omladinske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su Trpčević u 32. i Pivaš u 76. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Jakovljević, Hromiš, Pavlović, Velikić, Ćutović, Sukačev, Kračun, Trpčević, Pivaš, Alimpić. Stajki. U igru sa klupe ušli su Vasić, Smajić, Lojović, Prodanović, Jurešić.

U sledećem kolu mlađi omladinci dočekuju Š.F. Petar Puača.

11 GFK Sloven 13 1 0 12 8 49 -41 3

Kadetska liga Vojvodine: Železničar – Vojvodina 1:3 (0:1)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Železničara rezultatom 3:1 u 14. kolu Kadetske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su Božičić u 29. Mandić u 52. i Dubajić u 81. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogdanović, Dubajić, Stojanović, Puteš, Čejović, Lakićević, Jovanović Dušan (7), Mandić, Vukosavljević, Zečević, Božičić.

U igru sa klupe ušli su: Prolić, Savin, Jovanović Dušan (17), Zahorac, Knežević, Dokić, Feratović.

U sledećem kolu mlađi kadeti dočekuju Radnički iz Zrenjanina.

12 Radnički (Z) 14 0 1 13 13 52 -39 1

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina – Kabel 5:1 (2:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Kabela rezultatom 5:1 u 12. kolu Pionirske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su : Jovanović Uroš u 22. i 46. Perčić u 23. Đokanović u 47. i Malešević u 74. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Majstorović, Vugrinčić, Pantelić, Čavarić, Topić, Perčić, Jovanović Uroš, Krajcar, Đokanović, Ostojić, i Malešević. U igru sa klupe ušli su Maksimović, Gavrilović, Babić.

U sledećem kolu pioniri gostuju Š.F. Derbi 2015 u Novom Sadu.