Протеклог викенда старији омладинци и кадети Војводине уписали су важне победе против својих вршњака из екипе Бродарца.

Омладинци су славили резултатом 3:2, док су кадети били још убедљивији – 4:0. Током недеље, у уторак, млађи омладинци гостују Бачкој у Бачкој Паланци, док млађи кадети играју дерби против РФК Нови Сад 1921.

Омладинска лига Србије: Бродарац – Војводина 2:3 (1:2)

Омладинци Војводине победили су у Београду екипу Бродарца резултатом 3:2 у дербију 33. кола Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Новевски у 8. и 86. минуту из пенала и Милетић у 38. минуту. Овим тријумфом, „стара дама“ је и даље на четвртој позицији, али је пришла Бродарцу на три и Партизану на само два бода.

Војводина је наступила у следећем саставу: Видаковић, Луковић, Кљајић, Стојановић, Благојевић, Пиргић, Станојевић, Ивановић, Милетић, Павлица и Новевски. У игру са клупе ушли су: Батос, Ђуровић, Торбица, Мартинкевич и Радмиловић.

У следећем колу старији омладинци у среду, 5. маја, дочекују Напредак из Крушевца.

20 Трајал 33 3 4 26 26 93 -67 13
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Политика приватности.
I Accept

Кадетска лига Србије: Бродарац – Војводина 0:4 (0:3)

Кадети Војводине победили су такође Бродарац у гостима резултатом 4:0 у дербију 33. кола Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су Ковачев у 11. и 17, Милошевић у 37.  М. Ивановић М. у 54. минуту. Након ове победе, Војводина је друга на табели са 80 бодова.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић,  Миланов, Гагић, Николић, Дробњак, Ковачев, Абаџија, Ивановић, Милошевић и Ерић. У игру са клупе ушли су Перишић, Попадић, Пауновић, Великић, Апостоловски.

У следећем колу старији кадети, у среду, 5.маја, такође дочекују Напредак из Крушевца.

Омладинска лига Војводине

Своју утакмицу 3. кола млађи омладинци Војводине играју у уторак, 4.маја, на гостовању против ОФК Бачке у Бачкој Паланци.

Кадетска лига  Војводине

Своју утакмицу 3. кола млађи кадети Војводине играју у уторак, 4.маја, на гостовању против РФК Нови Сад на Детелинари.