Proteklog vikenda stariji omladinci i kadeti Vojvodine upisali su važne pobede protiv svojih vršnjaka iz ekipe Brodarca.

Omladinci su slavili rezultatom 3:2, dok su kadeti bili još ubedljiviji – 4:0. Tokom nedelje, u utorak, mlađi omladinci gostuju Bačkoj u Bačkoj Palanci, dok mlađi kadeti igraju derbi protiv RFK Novi Sad 1921.

Omladinska liga Srbije: Brodarac– Vojvodina2:3 (1:2)

Omladinci Vojvodine pobedili su u Beogradu ekipu Brodarca rezultatom 3:2 u derbiju 33. kola Omladinske lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Novevski u 8. i 86. minutu iz penala i Miletić u 38. minutu. Ovim trijumfom, „stara dama“ je i dalje na četvrtoj poziciji, ali je prišla Brodarcu na tri i Partizanu na samo dva boda.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Vidaković, Luković, Kljajić, Stojanović, Blagojević, Pirgić, Stanojević, Ivanović, Miletić, Pavlica i Novevski. U igru sa klupe ušli su: Batos, Đurović, Torbica, Martinkevič i Radmilović.

U sledećem kolu stariji omladinci u sredu, 5. maja, dočekuju Napredak iz Kruševca.

20Trajal3334262693-6713

Kadetska liga Srbije: Brodarac– Vojvodina0:4 (0:3)

Kadeti Vojvodine pobedili su takođe Brodarac u gostima rezultatom 4:0 u derbiju 33. kola Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su Kovačev u 11. i 17, Milošević u 37.  M. Ivanović M. u 54. minutu. Nakon ove pobede, Vojvodina je druga na tabeli sa 80 bodova.

Vojvodina  je  nastupila u sledećem sastavu: Bogunović, Trninić,  Milanov, Gagić, Nikolić, Drobnjak, Kovačev, Abadžija, Ivanović, Milošević i Erić. U igru sa klupe ušli su Perišić, Popadić, Paunović, Velikić, Apostolovski.

U sledećem kolu stariji kadeti, u sredu, 5.maja, takođe dočekuju Napredak iz Kruševca.