Tokom proteklog vikenda pet selekcija omladinske škole Vojvodine nastupale su u svojim uzrasnim kategorijama uz učinak od tri pobede i dva poraza.

Omladinska liga Srbije: Novi Pazar – Vojvodina 1:0 (1:0

Omladinci Vojvodine izgubili su u gostima od ekipe Novog Pazara rezultatom 1:0 u šestom kolu Omladinske lige Srbije.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Borak, Hromiš, Čutović, Kostadinović, Pivaš, Sukačev, Danijel Pavlović, Pilić, Nikolić, Boškan, Anđelković. U igru sa klupe ušli su Jurešić, Lazar Pavlović, Janjić, Petrović.

U sledećem kolu omladinci dočekuju Mladost iz Lučana.

16 Radnički (NB) 6 0 1 5 5 24 -19 1

Kadetska liga Srbije: Kiker – Vojvodina 1:3 (0:1)

Kadeti Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Kikera rezultatom 3:1 u šestom kolu Kadetsle lige Srbije.

Strelci  za Vojvodinu bili su  Borovina u 22. Peranoić u 56. i Vukosavljević u 75. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogdanović, Skorupan, Matić, Eremić, Čejović, Jovanović, Borovina, Peranović, Božičić, Stanišić, Karabasi. U igru sa klupe ušli su Pupovac, Vukosavljević, Kravić, Zečević, Dokić.

U sledećem kolu stariji kadeti takođe dočekuju Mladost iz Lučana.

16 Kiker 6 0 1 5 2 16 -14 1

Omladinska liga Vojvodine: Vojvodina – Kabel  5:0 (3:0)

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Kabela rezultatom 5:0 u sedmom kolu Omladinske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Popović u 19. i 28. Pejović u 21. Nećakov u 70. i Vasić u 75. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Stefanović, Mićunović, Brajić, Pavlović, Popović, Jurešić, Pejović, Petrović, Šašić, Kračun, Prodanović. U igru sa klupe ušli su Jakša Vasić, Miloš Vasić, Lazić, Babić, Nećakov, Pitik, Petrović.

U sledećem kolu mlađi omladinci  gostuju Š.F. Petar Puača.

12 Petar Puača 7 0 0 7 3 41 -38 0

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – Kabel  4:0 (1:0)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Kabela rezultatom 4:0 u sedmom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Laketić u 10. Ivanović u 51. i 79.  i Malešević u 88. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Majstorović, Babić, Parezanović, Krajcar, Topić, Disić, Ostojić, Laketić, Bošković, Gavrilović, Đokanović,

U igru sa klupe ušli su: Zekić, Čavarić, Veljić, Malešević, Popović, Ivanović.

U sledećem kolu mlađi kadeti gostuju u Somboru ekipi Ravangrad 2018.

12 Mladost (L) 7 0 1 6 4 31 -27 1

Pionirska liga Vojvodine: RFK Novi Sad 1921 – Vošini klinci 2:1 (0:0)

Vošini klinci izgubili su od RFK Novi Sad 1921 rezultatom 2:1 u petom kolu Pionirske lige Vojvodine.

Strelac za Vošine klince bio je Ribar u 80. minutu.

Vošini klinci su nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Kesić, Rakita, Kaluđerović,  Grubanov, Cupara, Pavlović, Aničić, Kresoja, Ilić, Kovač. U igru sa klupe ušli su Malinić i Ribar.

U sledećem kolu Vošini klinci ugostiće ekipu Krila Krajine iz Bačke Palanke.

Pioniri Vojvodine koji se takmiče u istoj ligi svoju utakmicu 5. kola odigraće u sredu, 20. septembra, protiv ekipe CFK iz Vrbasa.