Протекле недеље наступало је шест млађих селекција Војводине у својим узрасним категоријама, уз учинак од пет победа и једног пораза.

Омладинска лига Србије: Војводина – Вождовац  3:2 (2:0)

Омладинци Војводине победили су екипу Вождовца као домаћини резултатом 3:2 у петом колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Јовановић у 6. Павић у 10. и Бошкан у 48. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Велицки, Хромиш, Павић, Костадиновић, Бутраковић, Сукачев, Пилић, Николић, Бошкан, Јовановић. У игру са клупе ушли су Чутовић, Пиваш, Јањић, Петровић, Анђелковић.

У следећем колу омладинци гостују Новом Пазару.

16 Раднички (НБ) 5 0 1 4 4 18 -14 1

Кадетска лига Србије: Војводина – Вождовац 2:1 (1:0)

Кадети Војводине победили су као домаћини екипу Вождовца резултатом 2:1 у петом колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су  Станишић у 2. и Скорупан у 86. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Скорупан, Матић, Еремић, Чејовић, Вукосављевић, Боровина, Перановић, Божичић, Станишић, Карабаси. У игру са клупе ушли су: Пуповац, Јовановић, Зечевић, Докић, Стевановић.

У следећем колу кадети гостују Кикеру у Краљеву.

16 Кикер 5 0 1 4 1 13 -12 1

Омладинска лигa Војводине: Војводина – ФК ОДР 3:0 (1:0)

Млађи омладинци Војводине победили су на свом терену ФК ОДР резултатом 3:0 у петом колу Омладинске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Ковачевић у 28, Јурешић у 65. и Поповић у 84. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Васић, Продановић, Данијел Павловић,  Нећаков, Брајић, Лазар Павловић, Поповић, Ковачевић, Јурешић, Пејовић, Петровић.

У игру са клупе ушли су: Стефановић, Крачун, Шашић, Васић, Петковић, Бабић.

У следећем колу млађи омладици гостују ТСЦ-у у Бачкој Тополи.

12 Петар Пуача 5 0 0 5 3 30 -27 0

Кадетска лигa Војводине: Војводина – ФК ОДР 3:1 (1:0)

Млађи кадети Војводине победили су на свом терену ФК ОДР резултатом 3:1 у петом колу Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Јовановић у 10. Ђокановић у 63. и Поповић у 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић, Бабић, Парезановић, Крајцар, Топић, Остојић, Лакетић, Јовановић, Бошковић, Гавриловић, Ђокановић. У игру са клупе ушли су: Шурањи, Дисић, Зекић, Чаварић, Мајсторовић, Поповић, Ивановић.

У следећем колу млађи кадети такође  гостују ТСЦ-у.

Пионирска лигa Војводине:

Војводина – Ш. Ф. Арена (Суботица)  4:0 (2:0)

Пионири Војводине победили су Ш.Ф. Арена резултатом 4:0 у трећем колу Пионирске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Давидов у 2. Пејовић у 37. Бродић у 57.  и Бауцал у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Монодом, Бауцал, Чејовић, Андријашевић, Кљајић, Пејовић, Незири, Ађин, Давидов, Каишаревић. У игру са клупе ушли су: Јаснић, Симић, Буквић, Панић, Павловић, Јандрић, Бродић.

У следећем колу пионири гостују Ш. Ф. Петар Пуача.

ТСЦ – Вошини клинци 4:0 (1:0)

Вошини клинци поражени су у гостима од екипе ТСЦ-а резултатом 4:0 у трећем колу Пионирске лиге Војводине.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Ракита, Калуђеровић,  Грубанов, Цупара, Павловић, Аничић, Крсоја, Илић, Ковач. У игру са клупе ушли су: Марјановић, Спасић, Близанац, Рамић, Лопичић, Рибар, Стјепић.

У следећем колу Вошини клинци дочекују Спартак из Суботице.