Protekle nedelje nastupalo je šest mlađih selekcija Vojvodine u svojim uzrasnim kategorijama, uz učinak od pet pobeda i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Voždovac  3:2 (2:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Voždovca kao domaćini rezultatom 3:2 u petom kolu Omladinske lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Jovanović u 6. Pavić u 10. i Boškan u 48. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Borak, Velicki, Hromiš, Pavić, Kostadinović, Butraković, Sukačev, Pilić, Nikolić, Boškan, Jovanović. U igru sa klupe ušli su Čutović, Pivaš, Janjić, Petrović, Anđelković.

U sledećem kolu omladinci gostuju Novom Pazaru.

16 Radnički (NB) 5 0 1 4 4 18 -14 1

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Voždovac 2:1 (1:0)

Kadeti Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Voždovca rezultatom 2:1 u petom kolu Kadetske lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su  Stanišić u 2. i Skorupan u 86. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogdanović, Skorupan, Matić, Eremić, Čejović, Vukosavljević, Borovina, Peranović, Božičić, Stanišić, Karabasi. U igru sa klupe ušli su: Pupovac, Jovanović, Zečević, Dokić, Stevanović.

U sledećem kolu kadeti gostuju Kikeru u Kraljevu.

16 Kiker 5 0 1 4 1 13 -12 1

Omladinska liga Vojvodine: Vojvodina – FK ODR 3:0 (1:0)

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su na svom terenu FK ODR rezultatom 3:0 u petom kolu Omladinske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Kovačević u 28, Jurešić u 65. i Popović u 84. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Vasić, Prodanović, Danijel Pavlović,  Nećakov, Brajić, Lazar Pavlović, Popović, Kovačević, Jurešić, Pejović, Petrović.

U igru sa klupe ušli su: Stefanović, Kračun, Šašić, Vasić, Petković, Babić.

U sledećem kolu mlađi omladici gostuju TSC-u u Bačkoj Topoli.

12 Petar Puača 5 0 0 5 3 30 -27 0

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – FK ODR 3:1 (1:0)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su na svom terenu FK ODR rezultatom 3:1 u petom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Jovanović u 10. Đokanović u 63. i Popović u 90. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Majstorović, Babić, Parezanović, Krajcar, Topić, Ostojić, Laketić, Jovanović, Bošković, Gavrilović, Đokanović. U igru sa klupe ušli su: Šuranji, Disić, Zekić, Čavarić, Majstorović, Popović, Ivanović.

U sledećem kolu mlađi kadeti takođe  gostuju TSC-u.

Pionirska liga Vojvodine:

Vojvodina – Š. F. Arena (Subotica)  4:0 (2:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su Š.F. Arena rezultatom 4:0 u trećem kolu Pionirske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Davidov u 2. Pejović u 37. Brodić u 57.  i Baucal u 80. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Banjac, Monodom, Baucal, Čejović, Andrijašević, Kljajić, Pejović, Neziri, Ađin, Davidov, Kaišarević. U igru sa klupe ušli su: Jasnić, Simić, Bukvić, Panić, Pavlović, Jandrić, Brodić.

U sledećem kolu pioniri gostuju Š. F. Petar Puača.

TSC – Vošini klinci 4:0 (1:0)

Vošini klinci poraženi su u gostima od ekipe TSC-a rezultatom 4:0 u trećem kolu Pionirske lige Vojvodine.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Kesić, Rakita, Kaluđerović,  Grubanov, Cupara, Pavlović, Aničić, Krsoja, Ilić, Kovač. U igru sa klupe ušli su: Marjanović, Spasić, Blizanac, Ramić, Lopičić, Ribar, Stjepić.

U sledećem kolu Vošini klinci dočekuju Spartak iz Subotice.