Протеклог викенда завршена су такмичења у омладинским и кадетским лигама Србије и Војводине, док се пионири Војводине боре за трофеј првака у свом узрасту.

Победе за крај остварили су старији омладинци, као и старији и млађи кадети, те пионири, док су једини пораз уписали млађи омладинци.

Старији омладинци завршили су сезону као трећи на табели, са истим бројем бодова, али и лошијом гол разликом од Партизана, старији кадети су вицешампиони Кадетске лиге Србије, млађи омладинци су четврти у Војводини, а кадети су шампиони Војводине. Пионири наредног викенда играју финалну утакмицу завршног турнира Пионирске лиге Војводине, тако да је ово још једна успешна сезона за млађе категорије „старе даме“.

Омладинска лига Србије: Војводина – Трајал 4:1 (1:1)

Омладинци Војводине победили су екипу Трајала резултатом 4:1 у последњем колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су  Павлица у 18. и 56. Ивановић м. у 48. и Пауновић у 71. минуту.

Овим тријумфом „стара дама“ завршила је сезону на трећем месту, са лошијом гол разликом, али са истим бројем бодова као и Партизан.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Поповић, Стојановић, Дробњак, Станојевић, Абаџија, Павлица, Абрамушић; Торбица.  У игру са клупе ушли су: Миловановић, Николић, Апостоловски, Пауновић, М. Ивановић.

20 Траyал 38 3 4 31 27 116 -89 13

Кадетска лига Србије: Војводина  – Реал 9:2 (2:1)

Кадети Војводине такође су победом затворили сезону пошто су као домаћини победили Реал из Ниша резултатом 9:2.

Кадети Војводине завршили су сезону на другом месту на табели са 95 освојених бодова.

Стрелци за Војводину били су: Рауш у 17. Ђурасовић у 44. Милошевић у 49. и 85. Букинац у 52.  Гагић у 55. Ковачев у 58. Радаковић у 71. и Пролић у 75. минуту.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Ковачевић, Перишић, Букинац, Радаковић, Ђурасовић, Тањга, Великић, Булаић, Милошевић, Ковачев, Рауш. У игру са клупе ушли су. Васић, Протић, Гагић, Пауновић.

20 Мачва 38 5 6 27 30 113 -83 21

Омладинска лига Војводине: Раднички 1912 – Војводина 2:1 (0:1)

Омладинци Војводине изгубили су у Сомбору од екипе Радничког резултатом 2:1 у последњем колу Омладинске лиге Војводине.  Стрелац јединог гола за Војводину био је Бојић у 32. минуту.

Овим поразом Војводина је сезону завршила на четвртом месту на табели са 24 бода.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Ковачевић, Васић, Цекић, Милисављевић, Каламокис, Бојић, Јокић, Јухас. Шапоња, Попадић, Лекић. У игру са клупе ушли су: Праштало, Поповић, Спасић, Лазић, Чеман, Ралевић.

8 Железничар 14 3 1 10 14 32 -18 10

Кадетска лига  Војводине: ШФ Петрика  – Војводина 0:2 (0:1)

Кадети Војводине победили су у гостима ШФ Петрика резултатом 0:2 у 14. колу плеј офа Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су:  Павић у 36. и Алексић у 51. минуту. Овим тријумфом кадети Војводине освојили су Кадетску лигу Војводине.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Вјештица, Зличић, Ромић, Павић, Великић, Ковачев, Недељковић, Милошевић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су: Храмиш и Костадиновић.

Пионирско првенство Војводине: Војводина – Оне теам  4:0

Пионири Војводине пласирали су се у финале завршног турнира Пионирске лиге Војводине пошто су победили Оне теам резултатом 4:0.

Финална утакмица на програму је наредног викенда.