Proteklog vikenda završena su takmičenja u omladinskim i kadetskim ligama Srbije i Vojvodine, dok se pioniri Vojvodine bore za trofej prvaka u svom uzrastu.

Pobede za kraj ostvarili su stariji omladinci, kao i stariji i mlađi kadeti, te pioniri, dok su jedini poraz upisali mlađi omladinci.

Stariji omladinci završili su sezonu kao treći na tabeli, sa istim brojem bodova, ali i lošijom gol razlikom od Partizana, stariji kadeti su vicešampioni Kadetske lige Srbije, mlađi omladinci su četvrti u Vojvodini, a kadeti su šampioni Vojvodine. Pioniri narednog vikenda igraju finalnu utakmicu završnog turnira Pionirske lige Vojvodine, tako da je ovo još jedna uspešna sezona za mlađe kategorije „stare dame“.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Trajal 4:1 (1:1)

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Trajala rezultatom 4:1 u poslednjem kolu Omladinske lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su  Pavlica u 18. i 56. Ivanović m. u 48. i Paunović u 71. minutu.

Ovim trijumfom „stara dama“ završila je sezonu na trećem mestu, sa lošijom gol razlikom, ali sa istim brojem bodova kao i Partizan.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogunović, Trninić, Milanov, Popović, Stojanović, Drobnjak, Stanojević, Abadžija, Pavlica, Abramušić; Torbica.  U igru sa klupe ušli su: Milovanović, Nikolić, Apostolovski, Paunović, M. Ivanović.

20Trayal38343127116-8913

Kadetska liga Srbije: Vojvodina  – Real 9:2 (2:1)

Kadeti Vojvodine takođe su pobedom zatvorili sezonu pošto su kao domaćini pobedili Real iz Niša rezultatom 9:2.

Kadeti Vojvodine završili su sezonu na drugom mestu na tabeli sa 95 osvojenih bodova.

Strelci za Vojvodinu bili su: Rauš u 17. Đurasović u 44. Milošević u 49. i 85. Bukinac u 52.  Gagić u 55. Kovačev u 58. Radaković u 71. i Prolić u 75. minutu.

Vojvodina  je  nastupila u sledećem sastavu: Kovačević, Perišić, Bukinac, Radaković, Đurasović, Tanjga, Velikić, Bulaić, Milošević, Kovačev, Rauš. U igru sa klupe ušli su. Vasić, Protić, Gagić, Paunović.

20Mačva38562730113-8321

Omladinska liga Vojvodine: Radnički 1912 – Vojvodina 2:1 (0:1)

Omladinci Vojvodine izgubili su u Somboru od ekipe Radničkog rezultatom 2:1 u poslednjem kolu Omladinske lige Vojvodine.  Strelac jedinog gola za Vojvodinu bio je Bojić u 32. minutu.

Ovim porazom Vojvodina je sezonu završila na četvrtom mestu na tabeli sa 24 boda.

Vojvodina je  nastupila u sledećem sastavu: Kovačević, Vasić, Cekić, Milisavljević, Kalamokis, Bojić, Jokić, Juhas. Šaponja, Popadić, Lekić. U igru sa klupe ušli su: Praštalo, Popović, Spasić, Lazić, Čeman, Ralević.