Млађе селекције ФК Војводина играле су протеклог викенда у шест категоријa, уз максималан учинак од шест победа и гол разликом чак 38:3.

Oмладинска лига Србије: Раднички – Војводина 1:2 (0:0)

Омладинци Војводине победили су у гостима екипу Радничког са Новог Београда резултатом 2:1 у 24. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Бошкан у 57. и Павић у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Велицки, Хромиш, Павић, Бутраковић, Јањић, Сукачев, Пилић, Нинковић, Бошкан и Николић. У игру са клупе ушли су: Токин, Пејовић, Анђелковић и Мићуновић.

16 Раднички (НБ) 24 2 2 20 17 65 -48 8

Кадетска лига Србије: ОФК Вршац – Војводина 1:6 (0:1)

Кадети Војводине победили су у гостима ОФК Вршац резултатом 6:1 у 24. колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Боровина у 9. 56. и 84. Перановић у 50.  Божичић у 76. и Скорупан у 87. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Скорупан, Еремић, Чејовић,  Вукосављевић, Боровина, Перановић,  Крвић, Докић, Стојановић и Станишић. У игру са клупе ушли су: Пуповац, Божичић, Карабасил, Чикара и Петковић.

У следећем колу  кадети гостују Јагодини.

16 Кикер 24 1 3 20 11 70 -59 6

Oмладинска лига Војводине: Војводина – ФК ОДР 7:0 (4:0)

Млађи омладинци Војводине победили си као домаћини ФК ОДР резултатом 7:0 у 26. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелаци  за Војводину  били су: Алексић у 10. и 16. Јурешић у 18. 45. Токин у 47. Поповић у 69. и Средојевић у 71. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Стефановић, Петровић, Проданоић, Шашић, Петковић, Павловић, Поповић, Токин, Јурешић, Алексић и Јовић. У игру са клупе ушли су: Стевановић, Ковачевић, Средојевић и Васић.

У следећем колу млађи омладици гостују Железничару у Панчеву.

12 Петар Пуача (-1) 25 0 1 24 21 173 -152 0

Кадетска лигa Војводине: Војводина – ФК ОДР  3:1 (1:1)

Млађи кадети Војводине победили су ФК ОДР резултатом 3:1 у 26. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Вељић у 40. Кљајић у 70. и Чејовић у 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Гавриловић, Парезановић, Крајцар, Чаварић, Бауцал, Ивановић, Бошковић, Поповић, Вељић и Лакетић. У игру са клупе ушли су: Каишаревић, Зекић, Дисић, Чејовић, Ристић и Кљајић.

У следећем колу млађи кадети гостују Радничком у Сремској Митровици.

12 Словен 26 4 3 19 26 90 -64 1

Пионирска лига Војводине: Спартак – Војводина 0:4 (0:1)

Пионири Војводине победили су у гостима екипу Спартака резултатом 4:0 у 23. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за  Војводину били су: Ждрња у 18. Кљајић у 45. Андријашевић у 47. и Стојшић у 75. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Катић, Симић, Чејовић, Анријашевић,  Кљајић, Незири, Буквић, Трајчевски, Каишаревић, Ждрња и Илић, У игру са клупе ушли су: Стојшић и Сабљар. У следећем колу пионири Војводине дочекују РФК Нови Сад 1921.

14 Арена Су 22 4 0 18 26 80 -54 12

Вошини клинци своју утакмицу 23. кола играју сутра на свом терену протов Ш.Ф. Арена из Суботице.

Друга Кадетска лигa Војводине: Вошини клинци – 1. мај (Рума) 16:0 (9:0)

Друга кадетска селекција Вошини клинци победили су као домаћини 1. мај из Руме резултатом 16:0 у 17. колу Друге кадетске лиге Војводине, група Југ.

Стрелци за Вошине клинце били су: Николић у 1. и 34. Вуловић у 13. 32. и 33. Илић у 17. и 20, Суваков у 27. Симић у 30. Јанчић у 51. Анђелковић у 53. Ђуић у 61. Пекић у 65. и 75. Мијатовић у 70. и Косић у 80. минуту.

Вошини клинци су наступили у следећем саставу: Шурањи, Боговић, Пантелин Марко, Суваков, Јанчић, Матић, Вуловић, Симић, Николић, Цупара и Илић. У игру са клупе ушли су: Милосаљевић, Анђелковић, Пантелин Андреј, Пекић, Ђукић, Мијатовић и Косић.

У следећем колу Вошини клинци гостују Ш Ф. Петар Пуача.