Mlađe selekcije FK Vojvodina igrale su proteklog vikenda u šest kategorija, uz maksimalan učinak od šest pobeda i gol razlikom čak 38:3.

Omladinska liga Srbije: Radnički – Vojvodina 1:2 (0:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Radničkog sa Novog Beograda rezultatom 2:1 u 24. kolu Omladinske lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Boškan u 57. i Pavić u 80. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Borak, Velicki, Hromiš, Pavić, Butraković, Janjić, Sukačev, Pilić, Ninković, Boškan i Nikolić. U igru sa klupe ušli su: Tokin, Pejović, Anđelković i Mićunović.

16 Radnički (NB) 24 2 2 20 17 65 -48 8

Kadetska liga Srbije: OFK Vršac – Vojvodina 1:6 (0:1)

Kadeti Vojvodine pobedili su u gostima OFK Vršac rezultatom 6:1 u 24. kolu Kadetske lige Srbije.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Borovina u 9. 56. i 84. Peranović u 50.  Božičić u 76. i Skorupan u 87. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Prolić, Skorupan, Eremić, Čejović,  Vukosavljević, Borovina, Peranović,  Krvić, Dokić, Stojanović i Stanišić. U igru sa klupe ušli su: Pupovac, Božičić, Karabasil, Čikara i Petković.

U sledećem kolu  kadeti gostuju Jagodini.

16 Kiker 24 1 3 20 11 70 -59 6

Omladinska liga Vojvodine: Vojvodina – FK ODR 7:0 (4:0)

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili si kao domaćini FK ODR rezultatom 7:0 u 26. kolu Omladinske lige Vojvodine.

Strelaci  za Vojvodinu  bili su: Aleksić u 10. i 16. Jurešić u 18. 45. Tokin u 47. Popović u 69. i Sredojević u 71. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Stefanović, Petrović, Prodanoić, Šašić, Petković, Pavlović, Popović, Tokin, Jurešić, Aleksić i Jović. U igru sa klupe ušli su: Stevanović, Kovačević, Sredojević i Vasić.

U sledećem kolu mlađi omladici gostuju Železničaru u Pančevu.

12 Petar Puača (-1) 25 0 1 24 21 173 -152 0

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – FK ODR  3:1 (1:1)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su FK ODR rezultatom 3:1 u 26. kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su: Veljić u 40. Kljajić u 70. i Čejović u 90. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Banjac, Gavrilović, Parezanović, Krajcar, Čavarić, Baucal, Ivanović, Bošković, Popović, Veljić i Laketić. U igru sa klupe ušli su: Kaišarević, Zekić, Disić, Čejović, Ristić i Kljajić.

U sledećem kolu mlađi kadeti gostuju Radničkom u Sremskoj Mitrovici.

12 Sloven 26 4 3 19 26 90 -64 1

Pionirska liga Vojvodine: Spartak – Vojvodina 0:4 (0:1)

Pioniri Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Spartaka rezultatom 4:0 u 23. kolu Pionirske lige Vojvodine.

Strelci za  Vojvodinu bili su: Ždrnja u 18. Kljajić u 45. Andrijašević u 47. i Stojšić u 75. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Katić, Simić, Čejović, Anrijašević,  Kljajić, Neziri, Bukvić, Trajčevski, Kaišarević, Ždrnja i Ilić, U igru sa klupe ušli su: Stojšić i Sabljar. U sledećem kolu pioniri Vojvodine dočekuju RFK Novi Sad 1921.

14 Arena Su 22 4 0 18 26 80 -54 12

Vošini klinci svoju utakmicu 23. kola igraju sutra na svom terenu protov Š.F. Arena iz Subotice.

Druga Kadetska liga Vojvodine: Vošini klinci – 1. maj (Ruma) 16:0 (9:0)

Druga kadetska selekcija Vošini klinci pobedili su kao domaćini 1. maj iz Rume rezultatom 16:0 u 17. kolu Druge kadetske lige Vojvodine, grupa Jug.

Strelci za Vošine klince bili su: Nikolić u 1. i 34. Vulović u 13. 32. i 33. Ilić u 17. i 20, Suvakov u 27. Simić u 30. Jančić u 51. Anđelković u 53. Đuić u 61. Pekić u 65. i 75. Mijatović u 70. i Kosić u 80. minutu.

Vošini klinci su nastupili u sledećem sastavu: Šuranji, Bogović, Pantelin Marko, Suvakov, Jančić, Matić, Vulović, Simić, Nikolić, Cupara i Ilić. U igru sa klupe ušli su: Milosaljević, Anđelković, Pantelin Andrej, Pekić, Đukić, Mijatović i Kosić.

U sledećem kolu Vošini klinci gostuju Š F. Petar Puača.