Млађе селекције ФК Војводина играле су протеклог викенда у шест категоријa, уз учинак од пет победа и једног ремија.

Oмладинска лига Србије: Војводина – Земун 2:1 (1:0)

Омладинци Војводине победили су као домаћини екипу Земуна резултатом 2:1 у 23. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су:  Момчиловић у 37. (а.г.) и Јовановић Лазар у 77. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Велицки, Хромиш, Павић, Бутраковић, Сукачев, Пилић, Нинковић, Бошкан, Николић и  Л. Јовановић. У игру са клупе ушли су: Токин, Продановић, Анђелковић, Мићуновић и Боровина.

У следећем колу омладинци гостују Радничком на Новом Београду.

16 Раднички (НБ) 23 2 2 19 16 63 -47 8

Кадетска лига Србије: Војводина  – Телеоптик 2:2 (1:1)

Кадети Војводине ремизирали су као домаћини са Телеоптиком резултатом 2:2 у 23. колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Боровина у 19. и Перановић у 71. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Скорупан, Еремић, Чејовић,  Пуповац, Боровина, Перановић, Докић, Станишић, Јауковић и Карабасил. У игру са клупе ушли су: Вукосављевић, Д. Јовановић, Божичић, Стојановић и Петаковић.

У следећем колу  кадети гостују ОФК Вршцу.

16 Кикер 23 1 2 20 10 69 -59 5

Oмладинска лига Војводине: Војводина – Ш.Ф. Петар Пуача  17:0 (11:0)

Млађи омладинци Војводине победили су као домаћини Ш.Ф. Петар Пуача резултатом 17:0 у 25. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелаци  за Војводину  били су: Јурешић у 6. 9. 48. 58. и 79. Алексић у 8. Поповић у 17. 20. 40. 62. и 82. Пејовић у 24. 31. и 35. Продановић у 29. Шашић у 32. и Петровић у 73. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Стефановић, Петровић, Проданоић, Шашић, Петковић, Павловић, Поповић, Јурешић, Алексић, Пејовић и Ковачевић. У игру са клупе ушли су: Пролић, Ристић, Васић, Јовић, Средојевић и Нећаков.

У следећем колу млађи омладинци  дочекују ФК ОДР.

12 Петар Пуача (-1) 25 0 1 24 21 173 -152 0

Кадетска лигa Војводине: Ш.Ф. Петрика – Војводина 1 : 2 (0:0)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима Ш.Ф. Петрика резултатом 2:1 у 25. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Бошковић у 48. и Поповић у 82. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић Нилола, Бабић, Парезановић, Крајцар, Чаварић, Топић, Ивановић, Бошковић, Ђокановић, Лакетић и Вељић. У игру са клупе ушли су: Остојић, Гавриловић, Поповић, Дисић, Мајсторовић Марко и Зекић.

У следећем колу млађи кадети су домаћини ФК ОДР.

12 Словен 25 3 3 19 24 89 -65 12

Пионирска лига Војводине: Војводина – ТСЦ 4:1 (2:1)

Пионири Војводине победили су као домаћини екипу ТСЦ-а резултатом 4:1 у 22. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за  Војводину били су: Пејовић у 22. и 53. Илић у 29. и Ждрња у 77. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Симић, Бауцал, Чејовић, Кљајић, Илић, Пејовић, Буквић, Трајчевски, Павловић и Каишаревић. У игру са клупе ушли су: Катић, Андријашевић, Вујиновић, Стојшић, Давидов, Бродић и Ждрња.

У следећем колу пионири Војводине  дочекују Спартак из Суботице.

Кабел – Вошини клинци  0:2 (0:0)

Друга пионирска селекција Вошини клинци победили су као гости екипу Кабела резултатом 2:0 у 22. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Вошине клинце  били су: Исаков у 42. и Малинић у 80. минуту.

Вошини клинци су наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Ракита, Грубанов, Ковач, Павловић, Цупара, Аничић, Кресоја, Рибар и Исаков.

У игру са клупе ушали су: Маријановић, Калуђеровић и Малинић.

У следећем колу Вошини клинци  гостују Ш.Ф. Арена у Суботици.

14 Арена Су 21 4 0 17 25 76 -51 12

Вошини клинци  који се такмиче у Другој Кадетска лиги  Војводине – група  Југ своју утакмицу 16. кола играју у среду, 24. априла, у 18;00 часова, на Ф.Ц. Вујадин Бошков.