Минулог викенда, почела је нова сезона у Омладинској и Кадетској лиги Србије. У првом колу, омладинци Војводине су на свом терену дочекали екипу Интернационала, док су кадети угостили Аполон 4 из Крагујевца. Више успеха имали су кадети, који су остварили победу, док су омладинци забележили реми.

Омладинска лига Србије: Војводина – Интернационал 1:1

Омладинци Војводине играли су нерешено 1:1 (1:0) против екипе Интернационала из Београда, у првом колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Грек у 11. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Дражић, Васиљев, Кљајић, Ђурковић, Иван, Брборић, Грек, Мартинкевич, Богдановић, Ђурић и Пантић. Са клупе, у игру су ушли још Кокановић, Новевски и Радмиловић. У наредном колу, омладинци Војводине гостоваће екипи Трајала у Крушевцу.

Кадетска лига Србије: Војводина – Аполон 4 (Крагујевац) 2:0

У првом колу Кадетске лиге Србије, кадети Војводине победили су екипу Аплона 4 из Крагујевца резултатом 2:0 (0:0). Стрелци за Вошу били су Павлица у 66. и Торбица у 86. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Равајић, Луковић, Милисављевић, Цекић, Јеленковић, Попадић, Торбица, Чеман, Кабић и Трифуновић. Са клупе, у игру су ушли још Павлица, Станојевић и Тедић. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи ОФК Вршца.