Протеклог викенда почела је сезона у омладинским и кадетским лигама Србије и Војводине, а млађе селекције „старе даме“ уписале су три победе и један пораз.

Победе су уписали омладинци и обе кадетске селекције, док су млађи омладиници поражени у Омладинској лиги Војводине.

Омладинска лига Србије: Војводина ОФК Вршац 5:3 (1:2)

Омладинци Војводине победили су као домаћини екипу Вршца резултатом 5:3 у првом колу Омладинске лиге Србије.

Голове за Војводину постигли су Јањић у 39. Гагић у 59. Дробњак у 71. и Абаџија у 75. и 79. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Трнинић, Букинац, Поповић, Павић, Дробњак, Ковачев, Апостоловски, Гагић, Јањић, Пауновић. У игру са клупе ушли су Хромиш, Костадиновић, Сукачев, Абаџија, Стајки.

У следећем колу старији омладинци гостују Напретку у Крушевцу.

16 Бродарац 1 0 0 1 1 4 -3 0

Кадетска лига Србије: Војводина – Телеоптик 6:0 (3:0)

Кадети Војводине победили су екипу Телеоптика резултатом 6:0 у првом колу Кадетске лиге Србије.

Голове за Војводину постигли су Бошкан у 12, 26. и 79. Велицки у 19. Поповић у 57. и Брајић у 70. минуту.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Стефановић, Велицки, Вукобратовић, Брајић, Пилић, Павловић, Поповић, Нинковић, Бошкан, Јовановић, Бутраковић. У игру са клупе ушли су  Црновчић, Влаков, Мићуновић, Јурешић и Ковачевић.

У следећем колу старији  кадети такође у Крушевцу играју против Напретка.

16 Телеоптик 1 0 0 1 0 6 -6 0

Омладинска лигa Војводине: Војводина – Спартак 0:3 (0:1)

Млађи омладинци Војводине изгубили су као домаћини од екипе Спартака резултатом 0:3 у првом колу Омладинске лиге Војводине.

Војводина је наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Хромиш, Рауш, Костадиновић, Ромић, Јокић, Великић, Јурешић, Пиваш, Стајки, Чутовић. У игру са клупе ушли су Павловић, Нинковић, Вукадиновић, Радаковић.

У следећем колу млађи омладинци гостују Радничком у Сомбору.

12 ГФК Словен 1 0 0 1 0 7 -7 0

Кадетска лигa Војводине: Војводина – Спартак 2:1 (1:1)

Млађи кадети Војводине победили су као домаћини екипу Спартака резултатом 2:1 у првом колу Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Јовановић Душан (7) у 28. и Докић у 82. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Дубајић, Стелкић, Еремић. Путеш, Лакићевић, Јовановић Душан (7) Јовановић Душан (8), Зечевић, Захорац, Божичић. У игру са клупе ушли су Грбић, Докић, Јовић, Кнежевић, Зекић, Ристић, Улемек.

У следећем колу млађи кадети састају се са Радничким у Сомбору.