Током протеклог викенда пет селекција омладинске школе Војводине наступале су у својим узрасним категоријама уз учинак од четири победе и једног пораза.

Омладинска лига Србије: Војводина – Младост 4:3 (2:1)

Омладинци Војводине победили су екипу Младости из Лучана резултатом 4:3 у седмом колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Пилић у 7. Хромиш у 38. Сукачев у 63. и Бутраковић у 65. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Хромиш, Чутовић, Костадиновић, Бутраковић, Пиваш, Јањић, Сукачев, Павловић, Пилић, Бошкан, У игру са клупе ушли су Петровић, Мићуновић, Поповић, Николић и Анђелковић.

У следећем колу омладинци гостују Земуну.

16 Раднички (НБ) 7 0 1 6 6 27 -21 1

Кадетска лига Србије: Војводина – Младост 5:2 (5:2)

Кадети Војводине победили су као домаћини екипу Младости из Лучана резултатом 5:2 у седмом колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Божичић у 4. и 30. Боровина у 6. и 33. и Стани у 45. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Скорупан, Матић, Еремић, Чејовић, Јовановић, Боровина, Перановић, Божичић, Станишић, Карабаси. У игру са клупе ушли су Пуповац, Вукосављевић, Кравић, Докић и Јауковић,

У следећем колу кадети гостују Телеоптику.

Oмладинска лига Војводине, 8 коло

Млађи омладинци који се такмиче у Омладинској лиги Војводине своју утакмицу 8. кола одиграће у среду, 27. септембра, на свом терену,  против Ш.Ф. Петар Пуача.

12 Петар Пуача 7 0 0 7 3 41 -38 0

Кадетска лигa Војводине: Раванград 2018 – Војводина  0:2 (0:2)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима Раванград 2018 резултатом 2:0 у осмом колу Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Дисић у 22. и Вељић у 40. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Никола Мајсторовић, Бабић, Крајцар, Топић, Вељић, Чаварић, Дисић, Бошковић, Гавриловић, Ивановићћ,  Ђокановић, У игру са клупе ушли су Шурањи, Јовановић, Сулимановић, Марко Мајсторовић, Поповић и Лакетић.

У следећем колу млађи кадети угостиће Ш.Ф. Петрика.

Војводина – Крила  Крајине 7:0 (4:0)

Пионири Војводине победили су Крилу Крајине резултатом 7:0 у шестом колу Пионирске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Андријашевић у 7. Кљајић у 10. 35. 53. и 79. Буквић у 20. и Ађин у 74. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Јаснић, Монодом, Бауцал, Чејовић, Андријашевић, Кљајић, Пејовић, Незири, Буквић, Ађин, Павловић, У игру са клупе ушли су Французовић, Симић, Вланиколин, Давидов, Жарковић, Сабљар и Бродић.

У следећем колу пионири гостују ОФК Кикинда.

ЦФК Врбац – Вошини клинци 0:2 (0:0)

Друга пионирска селекција, Вошини клинци победили су у гостима Врбас резултатом 2:0 у шестом колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Вошине клинце били су Илић у 46. и Рибар у 70. минуту.

Вошини клинци су наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Рамић, Ракита, Калуђеровић,  Грубанов, Цупара, Павловић, Кресоја, Илић, Ковач. У игру са клупе ушли су Мајсторовић, Спасић, Малинић, Јанковић, Стјепић, Близанац и Рибар.

У следећем колу Вошини клинци дочекују ОФК Бачку из Бачке Паланке.