Tokom proteklog vikenda pet selekcija omladinske škole Vojvodine nastupale su u svojim uzrasnim kategorijama uz učinak od četiri pobede i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Mladost 4:3 (2:1)

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:3 u sedmom kolu Omladinske lige Srbije.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Pilić u 7. Hromiš u 38. Sukačev u 63. i Butraković u 65. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Borak, Hromiš, Čutović, Kostadinović, Butraković, Pivaš, Janjić, Sukačev, Pavlović, Pilić, Boškan, U igru sa klupe ušli su Petrović, Mićunović, Popović, Nikolić i Anđelković.

U sledećem kolu omladinci gostuju Zemunu.

16 Radnički (NB) 7 0 1 6 6 27 -21 1

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Mladost 5:2 (5:2)

Kadeti Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 5:2 u sedmom kolu Kadetske lige Srbije.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Božičić u 4. i 30. Borovina u 6. i 33. i Stani u 45. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogdanović, Skorupan, Matić, Eremić, Čejović, Jovanović, Borovina, Peranović, Božičić, Stanišić, Karabasi. U igru sa klupe ušli su Pupovac, Vukosavljević, Kravić, Dokić i Jauković,

U sledećem kolu kadeti gostuju Teleoptiku.

Omladinska liga Vojvodine, 8 kolo

Mlađi omladinci koji se takmiče u Omladinskoj ligi Vojvodine svoju utakmicu 8. kola odigraće u sredu, 27. septembra, na svom terenu,  protiv Š.F. Petar Puača.

12 Petar Puača 7 0 0 7 3 41 -38 0

Kadetska liga Vojvodine: Ravangrad 2018 – Vojvodina  0:2 (0:2)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su u gostima Ravangrad 2018 rezultatom 2:0 u osmom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Disić u 22. i Veljić u 40. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Nikola Majstorović, Babić, Krajcar, Topić, Veljić, Čavarić, Disić, Bošković, Gavrilović, Ivanovićć,  Đokanović, U igru sa klupe ušli su Šuranji, Jovanović, Sulimanović, Marko Majstorović, Popović i Laketić.

U sledećem kolu mlađi kadeti ugostiće Š.F. Petrika.

Vojvodina – Krila  Krajine 7:0 (4:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su Krilu Krajine rezultatom 7:0 u šestom kolu Pionirske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su: Andrijašević u 7. Kljajić u 10. 35. 53. i 79. Bukvić u 20. i Ađin u 74. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Jasnić, Monodom, Baucal, Čejović, Andrijašević, Kljajić, Pejović, Neziri, Bukvić, Ađin, Pavlović, U igru sa klupe ušli su Francuzović, Simić, Vlanikolin, Davidov, Žarković, Sabljar i Brodić.

U sledećem kolu pioniri gostuju OFK Kikinda.

CFK Vrbac – Vošini klinci 0:2 (0:0)

Druga pionirska selekcija, Vošini klinci pobedili su u gostima Vrbas rezultatom 2:0 u šestom kolu Pionirske lige Vojvodine.

Strelci za Vošine klince bili su Ilić u 46. i Ribar u 70. minutu.

Vošini klinci su nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Kesić, Ramić, Rakita, Kaluđerović,  Grubanov, Cupara, Pavlović, Kresoja, Ilić, Kovač. U igru sa klupe ušli su Majstorović, Spasić, Malinić, Janković, Stjepić, Blizanac i Ribar.

U sledećem kolu Vošini klinci dočekuju OFK Bačku iz Bačke Palanke.