Протеклог викенда пет млађих такмичарских селекција Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и уписали учинак од две победе, два пораза и један реми.

Победе су уписали старији кадети и пионири, старији омладинци су ремизирали са екипом ТСЦ у Бачкој Тополи, док су поражени млађи омладинци и млађи кадети.

Омладинска лига Србије: ТСЦ – Војводина  2:2 (0:2)

Омладинци Војводине ремизирали су у гостима са екипом ТСЦ из Бачке Тополе резултатом 2:2 у 35. колу Омладинске лиге Србије. Стрелци за Војводину били су Ђуровић у 16. и Станојевић у 36. минуту. Овим ремијем, омладинци су на четвртој позицији на табели са 74 освојена бода.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Видаковић, Миловановић, Кљајић, Богдановић, Благојевић, Ђуровић, Станојевић, Ивановић, Пиргић, Батос, Павлица. У игру са клупе ушли су још Мартинкевич, Торбица, Стојановић, Радмиловић, Пантић.

У следећем колу старији омладинци дочекују РФК Нови Сад 1921.

20 Траjал 35 3 4 28 26 103 -77 13
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Политика приватности.
I Accept

Кадетска лига Србије: ТСЦ Војводина  1:4 (0 : 3)

Кадети Војводине победили су у гостима ТСЦ резултатом 4:1 у 35. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Великић у 22, Ивановић у 35, Абаџија у 41. и Пауновић у 49. минуту. Овим тријумфом, старији кадети су остали на другом месту на  табели са 86 бодова.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић,  Миланов, Великић, Николић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Милошевић и Гагић.У игру са клупе ушли су Апостоловски и Ковачев.

У следећем колу старији кадети угостиће Аполон 4 из Крагујевца.

I Accept

Омладинска лига Војводине: Војводина – Раднички 1912 1:2 (1:2)

Омладинци Војводине изгубили су резултатом 1:2 од екипе Радничког 1912 у четвртом колу плеј офа Омладинске лиге Војводине.

Једини гол за Војводину постигао је Јокић у 17. Минуту, а овим поразом „стара дама“ је пала на четврто место на табели са 18 бодова.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Зувиш, Јухас, Михић, Исаковски, Цекић, Каламвокис, Јокић, Абрамушић, Кисић, Попадић. Чеман. У игру са клупе ушли су: Лекић, Равајић, Милијашевић, Миловановић, Бојић, Шапоња.

У следећем колу  млађи омладинци гостују Спартаку у Суботици.

8 Железничар 10 1 0 9 6 27 -21 3

Кадетска лига Војводине: Војводина – ШФ Петрика 0:2 (0:2)

Кадети Војводине изгубили су од екипе ШФ Петрика резултатом 0:2 у четвртом  колу плеј офа Кадетске лиге Војводине.

Кадети су и поред пораза остали на врху табеле са 22 освојена бода.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Вјештица, Зличић, Ромић, Павић, Костадиновић,  Храмиш, Недељковић, Вукадиновић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су: Бутраковић, Пиваш, Стајки, Чутовић,  Павловић и Влајков.

У следећем колу млађи кадети гостоваће ФК Кабел.

Пионирска лига Војводине: Војводина – Инђија  3:0

Пионири Војводине наставили су доминацију у Пионирској лиги Војводине пошто су као домаћини савладали Инђију резултатом 3:0.

Војводина је лидер на табели са 58 бодова, а у следећем колу пионири гостују ФК Индекс.