Протеклог викенда, пет млађих такмичарских селекција Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и оствариле учинак од две победе и три ремија.

Најубедљивији су били млађи кадети који су у Кадетској лиги Војводине победили ОФК Вршац у гостима резултатом 4:0. Победу су уписали и пионири, против Радничког у Сремској Митровици 0:2, док су старији омладинци и старији кадети ремизирали са својим вршњацима из Чукаричког (0:0, 2:2). Млађи омладинци су ремизирали са Јединством у Влајковцу – 1:1.

Омладинска лига Србије: Војводина – Чукарички 0:0

У дербију 27. кола Омладинске лиге Србије, Војводина и Чукарички одиграли су без голова. Старији омладинци су остали четврти на табели са 56 бодова, док је Чукарички петопласирани са четири мање.

Војводина је наступила у следећем саставу: Видаковић, Луковић, Кљајић, Богдановић, Благојевић, Пиргић, Ивановић, Мартинкевич, Милетић, Павлица, Новевски. У игру са клупе ушли су Кабић и Станојевић. У следећем колу старији омладинци гостују Радничком у Нишу.

20 Траyал 27 2 4 21 23 76 -53 10

Кадетска лига Србије: Војводина – Чукарички 2:2 (0:0)

Старији кадети Војводине такође су ремизирали са Чукаричким резултатом 2:2, у 27. колу Кадетске лиге Србије.

Голове за Војводину постигли су Ивановић у 58. и Тањга у 90. минуту. Воша је остала друга на табели са три бода мање од Партизана и пет више од Црвене звезде.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Великић, Тањга, Дробњак, Пауновић, Ковачев, Ивановић, Поповић, Гагић. У игру са клупе ушли су још Јовић, Радаковић, Милошевић и Ерић.

У следећем колу старији кадети гостују у Нишу екипи Радничког.

20 Мачва 27 3 5 19 20 83 -63 14

Омладинска лига Војводине: Јединство (Влајковац) – Војводина 1:1 (0:0)

Млађи омладинци су ремизирали у гостима са Јединством резултатом 1:1 у 20. колу Омладинске лиге Војводине. Гол за Војводину постигао је Шапоња у 79. минуту. Овим ремијем Војводина је остала друга на табели са два бода мање од Инђије.

Војводина је наступила у следећем саставу: Тојзан, Милисављевић, Михић, Николић, Стојановић, Ђуровић, Миловановић, Чеман, Кисић, Попоадић, Јокић. У игру са клупе ушли су још Каламвокис, Бојић, Јухас, Лукић, Милијашевић и Шапоња.

У следећем колу млађи омладинци дочекују Раднички из Нове Пазове.

12 Раднички (НП) 20 6 1 13 29 52 -23 19

Кадетска лига Војводине: ОФК Вршац – Војводина 0:4 (0:3)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима ОФК Вршац резултатом 4:0. Голове за Војводину постигли су Храмиш у четвртом, 32. и 61. минуту док је Алексић погодио седмом.

Војводина је наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Вјештица, Букинац, Ромић, Павић, Храмиш, Костадиновић, Недељковић, Вукадиновић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су Тривуновић, Зличић, Павловић, Стајки, Бутраковић, Пилић, Влајков. У следећем колу млађи кадети угостиће такође Раднички из Нове Пазове.

12 Раднички (НП) 20 1 4 15 19 57 -38 7

Пионирска лига Војводине: Раднички (Сремска Митровица) – Војводина 0:2 (0:2)

Пионири Војводине уписали су и 14. победу на 15 утакмица у Пионирској лиги Војводине пошто су у Сремској Митровици победили Раднички резултатом 2:0. Голове за Војводину постигао је Пеличић у 15. и 22. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Стефановић, Васић, Малобабић, Пилић, Шашић, Влајков, Пеличић, Ковачевић, Бошкан, Јовановић, Бутраковски. У игру са клупе ушли су Пајфер, Нинковић, Пејовић, Поповић и Црновчић.

У следећем колу пионири дочекују Словен из Руме.