Proteklog vikenda, pet mlađih takmičarskih selekcija Vojvodine nastupile su u svojim uzrasnim ligama i ostvarile učinak od dve pobede i tri remija.

Najubedljiviji su bili mlađi kadeti koji su u Kadetskoj ligi Vojvodine pobedili OFK Vršac u gostima rezultatom 4:0. Pobedu su upisali i pioniri, protiv Radničkog u Sremskoj Mitrovici 0:2, dok su stariji omladinci i stariji kadeti remizirali sa svojim vršnjacima iz Čukaričkog (0:0, 2:2). Mlađi omladinci su remizirali sa Jedinstvom u Vlajkovcu – 1:1.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 0:0

U derbiju 27. kola Omladinske lige Srbije, Vojvodina i Čukarički odigrali su bez golova. Stariji omladinci su ostali četvrti na tabeli sa 56 bodova, dok je Čukarički petoplasirani sa četiri manje.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Vidaković, Luković, Kljajić, Bogdanović, Blagojević, Pirgić, Ivanović, Martinkevič, Miletić, Pavlica, Novevski. U igru sa klupe ušli su Kabić i Stanojević. U sledećem kolu stariji omladinci gostuju Radničkom u Nišu.

20Trayal2724212376-5310

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 2:2 (0:0)

Stariji kadeti Vojvodine takođe su remizirali sa Čukaričkim rezultatom 2:2, u 27. kolu Kadetske lige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Ivanović u 58. i Tanjga u 90. minutu. Voša je ostala druga na tabeli sa tri boda manje od Partizana i pet više od Crvene zvezde.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogunović, Trninić, Milanov, Velikić, Tanjga, Drobnjak, Paunović, Kovačev, Ivanović, Popović, Gagić. U igru sa klupe ušli su još Jović, Radaković, Milošević i Erić.

U sledećem kolu stariji kadeti gostuju u Nišu ekipi Radničkog.

20Mačva2735192083-6314

Omladinska liga Vojvodine: Jedinstvo (Vlajkovac) – Vojvodina 1:1 (0:0)

Mlađi omladinci su remizirali u gostima sa Jedinstvom rezultatom 1:1 u 20. kolu Omladinske lige Vojvodine. Gol za Vojvodinu postigao je Šaponja u 79. minutu. Ovim remijem Vojvodina je ostala druga na tabeli sa dva boda manje od Inđije.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Tojzan, Milisavljević, Mihić, Nikolić, Stojanović, Đurović, Milovanović, Čeman, Kisić, Popoadić, Jokić. U igru sa klupe ušli su još Kalamvokis, Bojić, Juhas, Lukić, Milijašević i Šaponja.

U sledećem kolu mlađi omladinci dočekuju Radnički iz Nove Pazove.