Proteklog vikenda, pet mlađih takmičarskih selekcija Vojvodine nastupile su u svojim uzrasnim ligama i ostvarile učinak od dve pobede i tri remija.

Najubedljiviji su bili mlađi kadeti koji su u Kadetskoj ligi Vojvodine pobedili OFK Vršac u gostima rezultatom 4:0. Pobedu su upisali i pioniri, protiv Radničkog u Sremskoj Mitrovici 0:2, dok su stariji omladinci i stariji kadeti remizirali sa svojim vršnjacima iz Čukaričkog (0:0, 2:2). Mlađi omladinci su remizirali sa Jedinstvom u Vlajkovcu – 1:1.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 0:0

U derbiju 27. kola Omladinske lige Srbije, Vojvodina i Čukarički odigrali su bez golova. Stariji omladinci su ostali četvrti na tabeli sa 56 bodova, dok je Čukarički petoplasirani sa četiri manje.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Vidaković, Luković, Kljajić, Bogdanović, Blagojević, Pirgić, Ivanović, Martinkevič, Miletić, Pavlica, Novevski. U igru sa klupe ušli su Kabić i Stanojević. U sledećem kolu stariji omladinci gostuju Radničkom u Nišu.

20 Trayal 27 2 4 21 23 76 -53 10

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 2:2 (0:0)

Stariji kadeti Vojvodine takođe su remizirali sa Čukaričkim rezultatom 2:2, u 27. kolu Kadetske lige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Ivanović u 58. i Tanjga u 90. minutu. Voša je ostala druga na tabeli sa tri boda manje od Partizana i pet više od Crvene zvezde.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogunović, Trninić, Milanov, Velikić, Tanjga, Drobnjak, Paunović, Kovačev, Ivanović, Popović, Gagić. U igru sa klupe ušli su još Jović, Radaković, Milošević i Erić.

U sledećem kolu stariji kadeti gostuju u Nišu ekipi Radničkog.

20 Mačva 27 3 5 19 20 83 -63 14

Omladinska liga Vojvodine: Jedinstvo (Vlajkovac) – Vojvodina 1:1 (0:0)

Mlađi omladinci su remizirali u gostima sa Jedinstvom rezultatom 1:1 u 20. kolu Omladinske lige Vojvodine. Gol za Vojvodinu postigao je Šaponja u 79. minutu. Ovim remijem Vojvodina je ostala druga na tabeli sa dva boda manje od Inđije.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Tojzan, Milisavljević, Mihić, Nikolić, Stojanović, Đurović, Milovanović, Čeman, Kisić, Popoadić, Jokić. U igru sa klupe ušli su još Kalamvokis, Bojić, Juhas, Lukić, Milijašević i Šaponja.

U sledećem kolu mlađi omladinci dočekuju Radnički iz Nove Pazove.

12 Radnički (NP) 20 6 1 13 29 52 -23 19

Kadetska liga Vojvodine: OFK Vršac – Vojvodina 0:4 (0:3)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su u gostima OFK Vršac rezultatom 4:0. Golove za Vojvodinu postigli su Hramiš u četvrtom, 32. i 61. minutu dok je Aleksić pogodio sedmom.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Jakovljević, Vještica, Bukinac, Romić, Pavić, Hramiš, Kostadinović, Nedeljković, Vukadinović, Janjić, Aleksić. U igru sa klupe ušli su Trivunović, Zličić, Pavlović, Stajki, Butraković, Pilić, Vlajkov. U sledećem kolu mlađi kadeti ugostiće takođe Radnički iz Nove Pazove.

12 Radnički (NP) 20 1 4 15 19 57 -38 7

Pionirska liga Vojvodine: Radnički (Sremska Mitrovica) – Vojvodina 0:2 (0:2)

Pioniri Vojvodine upisali su i 14. pobedu na 15 utakmica u Pionirskoj ligi Vojvodine pošto su u Sremskoj Mitrovici pobedili Radnički rezultatom 2:0. Golove za Vojvodinu postigao je Peličić u 15. i 22. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Stefanović, Vasić, Malobabić, Pilić, Šašić, Vlajkov, Peličić, Kovačević, Boškan, Jovanović, Butrakovski. U igru sa klupe ušli su Pajfer, Ninković, Pejović, Popović i Crnovčić.

U sledećem kolu pioniri dočekuju Sloven iz Rume.