Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Сезона је завршена у Првој лиги Србије, Милан Видаков је обезбедио пласман у Супер лигу Србије са екипом Младости ГАТ, док су из исте испали Кабел и ОФК Бачка за које наступа чак 14 играча Војводине. Немања Ивановић и Алекса Батос се са својим клубовима Хајдук 1912 и Цементом из Беочина боре за опстанак у Српској лиги Војводина, односно Војвођанској лиги, група Југ.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Тимока 1919 резултатом 5:0 у 37. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Матеја Стојановић, Драган Кокановић, Стефан Радић (до 65. минута), Никола Павлица (до 55. минута), Алекса Радмиловић (од 55. минута), док нису наступали – Никола Мирић, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић и Давид Пантић.

Кабел је сезону завршио као последњепласирана екипа са 13 освојених бодова.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости изгубили су на свом терену од екипе ИМТ-а резултатом 2:3 у 37. колу Прве лиге Србије.

Милан Видаков је преседео меч на клупи.

Младост је сезону завршила као првопласирана екипа на табели са 72 бода и тако обезбедила историјски пласман у Супер лигу Србије.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су у гостима од екипе Златибора резултатом 2:1 у 37. колу Прве лиге Србије.

Немања Тороман је бранио цео меч за поражени тим, Вукашин Богдановић је ушао на полувремену, док Вељко Богдановић и Марко Луковић нису играли.

ОФК Бачка је сезону завршила на последњепласираном месту са 39 бодова.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука победили су као домаћини екипу Текстилца резултатом 2:1 у 28. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић није био у саставу Хајдука због прехладе.

Хајдук 1912 је сада 13. на табели са 33 бода.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента победили су у гостима екипу Слободе резултатом 1:0 у 28. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо цео меч за победнички тим.

Цемент је сада 14. на табели са 31 бодом.