Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Sezona je završena u Prvoj ligi Srbije, Milan Vidakov je obezbedio plasman u Super ligu Srbije sa ekipom Mladosti GAT, dok su iz iste ispali Kabel i OFK Bačka za koje nastupa čak 14 igrača Vojvodine. Nemanja Ivanović i Aleksa Batos se sa svojim klubovima Hajduk 1912 i Cementom iz Beočina bore za opstanak u Srpskoj ligi Vojvodina, odnosno Vojvođanskoj ligi, grupa Jug.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Timoka 1919 rezultatom 5:0 u 37. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Mateja Stojanović, Dragan Kokanović, Stefan Radić (do 65. minuta), Nikola Pavlica (do 55. minuta), Aleksa Radmilović (od 55. minuta), dok nisu nastupali – Nikola Mirić, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković i David Pantić.

Kabel je sezonu završio kao poslednjeplasirana ekipa sa 13 osvojenih bodova.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti izgubili su na svom terenu od ekipe IMT-a rezultatom 2:3 u 37. kolu Prve lige Srbije.

Milan Vidakov je presedeo meč na klupi.

Mladost je sezonu završila kao prvoplasirana ekipa na tabeli sa 72 boda i tako obezbedila istorijski plasman u Super ligu Srbije.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su u gostima od ekipe Zlatibora rezultatom 2:1 u 37. kolu Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman je branio ceo meč za poraženi tim, Vukašin Bogdanović je ušao na poluvremenu, dok Veljko Bogdanović i Marko Luković nisu igrali.

OFK Bačka je sezonu završila na poslednjeplasiranom mestu sa 39 bodova.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka pobedili su kao domaćini ekipu Tekstilca rezultatom 2:1 u 28. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović nije bio u sastavu Hajduka zbog prehlade.

Hajduk 1912 je sada 13. na tabeli sa 33 boda.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa pobedili su u gostima ekipu Slobode rezultatom 1:0 u 28. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao ceo meč za pobednički tim.

Cement je sada 14. na tabeli sa 31 bodom.