Кадети Војводине ремизирали су као домаћини са екипом Црвене звезде резултатом 1:1 (0:0) у заосталом мечу 10. кола Кадетске лиге Србије.

Стрелац јединог поготка за „стару даму“ био је Милошевић у 80. минуту, док је за Црвену звезду погодио Бубањ у 67.

Војводина: Борак, Храмиш, Букинац, Чутовић (од 75. Великић), Ромић, Костадиновић, Ковачев, Токин, Милошевић, Јањић, Стајки (од 75. Бутраковић).

Црвена звезда: Миладиновић, Недељковић, Стојсављевић, Лечић, Вукичевић, Ђурић, Миладиновић (од 81. Цветковић), Шљивић, Бубањ (od 85. Каришик), Радоњић, Вукојевић (од 38. Беговић).

Војводина је кренула агресивно од првог минута, притиснула је госте и није дозвољавала Црвеној звезди да лако изнесе лопту. Након што се првих десетак минута играло на половини Звезде, гости су први пут припретили након корнера у 13. минуту, када је Бубањ главом гађао преко гола.

Два минута касније Миладиновић је одлично шутирао искоса са десне стране, али је још лепше интервенисао голман Воше Борак, који је парадом избоксовао лопту у корнер.

Војводина је узвратила у 20. минуту преко Јањића, који је са 18 метара шутирао поред гола, а само минут касније „стара дама“ је извела најбољу акцију. Након дуплог паса, лопта је дошла до Ковачева, који је био у изгледној позицији, али је одлучио да шутира из прве, те није било посла за голмана Миладиновића.

Након периода игре без значајних прилика, у 36. минуту голман Црвене звезде Миладиновић излетео је из свог казненог простора и оборио Стајкија у дуелу један на један, а судија му је без размишљања показао директан црвени картон.

Минут касније Војводина је имала најбољу шансу на мечу, након корнера са десне стране лопта је дошла до усамљеног Милошевића који је из непосредне близине погодио спољни део мреже.

На старту другог полувремена, Звезда је имала одличну прилику, Миладиновић је изашао сам на  Борака, шутирао испод његове руке, али је на гол линији сјајно реаговао Ромић и сачувао мрежу Војводине.

Домаћи су у наставку први пут припретили преко Токина, који је са преко  20 метара шутирао поред гола. Воша је много ближе голу била у 66. минуту када је лопта дошла до Стајкија, који је атрактивно петом гађао за мало поред стативе.

У истом нападу, на другој страни, Звезда је успела да поведе. Након брзе контре, Мијатовићев ударац зауставио је голман Борак, али је на одбијену налетео Бубањ и погодио за 0:1.

Воша је у финишу кренула у офанзиву и то јој се исплатило у 80. минуту. Након ударца Луке Токина са дистанце, лопта се одбила до Милошевића, који се нашао на правом месту и погодио за 1:1.

До краја меча није било промене резултата, ни изгледнијих прилика, па је дерби Кадетске лиге Србије завршен без победника.